Trainer Rubi ontslagen bij Real Betis
MADRID (ANP) - Real Betis heeft in de nacht van zaterdag op zondag trainer Rubi ontslagen. De club uit de hoogste Spaanse voetbalklasse besloot tot ingrijpen na de nederlaag tegen Athletic Club in Bilbao.
Sinds de herstart in La Liga haalde Betis slecht een punt uit drie wedstrijden. De club is daardoor afgezakt naar de 14e plaats.
Alexis Trujillo is aangesteld als de opvolger van Rubi. Hij is een oud-speler van Betis en was in het seizoen 2016-2017 al eens coach ad interim. Trujillo was als technisch coördinator al actief bij de club.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De transfer van Couhaib Driouech van PSV naar Rangers FC gaat niet door. De vleugelaanvaller was al in Glasgow, maar keert terug naar Eindhoven.
8 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Almugera Kabar speelt komend seizoen voor NEC. De club uit Nijmegen huurt de linksbenige verdediger van Borussia Dortmund.
2 uur geledenWELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.
3 uur geledenDUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.
13 uur geledenDUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).
14 uur geledenSALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.
1 dag geleden