Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Rangnick had er meer van verwacht bij United

Trainer Rangnick had er meer van verwacht bij United

MANCHESTER (ANP) - Ralf Rangnick is teleurgesteld in de prestaties die hij met Manchester United heeft behaald sinds hij de in november ontslagen trainer Ole Gunnar Solskjær in november opvolgde. Maar de Duitser heeft geen spijt dat hij aan de klus begon, zei hij in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Manchester City.

Manchester United won slechts drie van de laatste twaalf gespeelde duels. In de competitie moet de club vooralsnog genoegen nemen met de zevende plek, met 6 punten achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur.

"Als manager moet je je altijd afvragen wat je beter had kunnen doen, maar ik heb er geen spijt van", aldus Rangnick. "We zijn ons er allemaal van bewust dat het geen gemakkelijke ploeg is. De hele situatie was niet eenvoudig, anders zou ik hier niet zitten en zou Ole hier waarschijnlijk nog steeds zijn. We hebben de afgelopen maanden laten zien dat we het niveau wat omhoog hebben kunnen halen, maar niet helemaal op de manier die ik had gewild."

De 63-jarige Rangnick heeft een contract tot het einde van dit seizoen en gaat daarna verder in een adviserende rol. Ajax-trainer Erik ten Hag volgt hem vermoedelijk op.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

12 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

12 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

12 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

13 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

14 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden