Trainer Rangnick had er meer van verwacht bij United
MANCHESTER (ANP) - Ralf Rangnick is teleurgesteld in de prestaties die hij met Manchester United heeft behaald sinds hij de in november ontslagen trainer Ole Gunnar Solskjær in november opvolgde. Maar de Duitser heeft geen spijt dat hij aan de klus begon, zei hij in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Manchester City.
Manchester United won slechts drie van de laatste twaalf gespeelde duels. In de competitie moet de club vooralsnog genoegen nemen met de zevende plek, met 6 punten achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur.
"Als manager moet je je altijd afvragen wat je beter had kunnen doen, maar ik heb er geen spijt van", aldus Rangnick. "We zijn ons er allemaal van bewust dat het geen gemakkelijke ploeg is. De hele situatie was niet eenvoudig, anders zou ik hier niet zitten en zou Ole hier waarschijnlijk nog steeds zijn. We hebben de afgelopen maanden laten zien dat we het niveau wat omhoog hebben kunnen halen, maar niet helemaal op de manier die ik had gewild."
De 63-jarige Rangnick heeft een contract tot het einde van dit seizoen en gaat daarna verder in een adviserende rol. Ajax-trainer Erik ten Hag volgt hem vermoedelijk op.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden