Trainer Rangnick had er meer van verwacht bij United
MANCHESTER (ANP) - Ralf Rangnick is teleurgesteld in de prestaties die hij met Manchester United heeft behaald sinds hij de in november ontslagen trainer Ole Gunnar Solskjær in november opvolgde. Maar de Duitser heeft geen spijt dat hij aan de klus begon, zei hij in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Manchester City.
Manchester United won slechts drie van de laatste twaalf gespeelde duels. In de competitie moet de club vooralsnog genoegen nemen met de zevende plek, met 6 punten achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur.
"Als manager moet je je altijd afvragen wat je beter had kunnen doen, maar ik heb er geen spijt van", aldus Rangnick. "We zijn ons er allemaal van bewust dat het geen gemakkelijke ploeg is. De hele situatie was niet eenvoudig, anders zou ik hier niet zitten en zou Ole hier waarschijnlijk nog steeds zijn. We hebben de afgelopen maanden laten zien dat we het niveau wat omhoog hebben kunnen halen, maar niet helemaal op de manier die ik had gewild."
De 63-jarige Rangnick heeft een contract tot het einde van dit seizoen en gaat daarna verder in een adviserende rol. Ajax-trainer Erik ten Hag volgt hem vermoedelijk op.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.
41 minuten geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.
3 uur geledenMADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
13 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
20 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
1 dag geleden