
Trainer Rangnick had er meer van verwacht bij United
MANCHESTER (ANP) - Ralf Rangnick is teleurgesteld in de prestaties die hij met Manchester United heeft behaald sinds hij de in november ontslagen trainer Ole Gunnar Solskjær in november opvolgde. Maar de Duitser heeft geen spijt dat hij aan de klus begon, zei hij in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Manchester City.
Manchester United won slechts drie van de laatste twaalf gespeelde duels. In de competitie moet de club vooralsnog genoegen nemen met de zevende plek, met 6 punten achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur.
"Als manager moet je je altijd afvragen wat je beter had kunnen doen, maar ik heb er geen spijt van", aldus Rangnick. "We zijn ons er allemaal van bewust dat het geen gemakkelijke ploeg is. De hele situatie was niet eenvoudig, anders zou ik hier niet zitten en zou Ole hier waarschijnlijk nog steeds zijn. We hebben de afgelopen maanden laten zien dat we het niveau wat omhoog hebben kunnen halen, maar niet helemaal op de manier die ik had gewild."
De 63-jarige Rangnick heeft een contract tot het einde van dit seizoen en gaat daarna verder in een adviserende rol. Ajax-trainer Erik ten Hag volgt hem vermoedelijk op.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.
8 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.
15 uur geleden