Trainer Rangnick bevestigt gesprekken met Bayern München
MÜNCHEN (ANP/DPA/AFP) - Ralf Rangnick is de belangrijkste kandidaat om Thomas Tuchel op te volgen als trainer van Bayern München. De 65-jarige Duitser bevestigt dat hij in gesprek is met de leiding van de Duitse topclub.
"Ik heb de Oostenrijkse voetbalbond hierover ook geïnformeerd. We hebben een vertrouwensrelatie", zei hij in een woensdag gepubliceerd interview met het Oostenrijkse tijdschrift 90 Minutes.
Rangnick is bondscoach van Oostenrijk en neemt het in juni tijdens de groepsfase van het EK onder meer op tegen Nederland. "Wij concentreren ons volledig op het EK. Ik voel mij hier erg op mijn gemak. Op dit moment is er geen reden om intensief en specifiek met de interesse uit München om te gaan."
Bij het maken van een keuze, speelt geld voor Rangnick geen rol, zegt hij. "Voor mij gaat het om andere dingen: kan ik het verschil maken? Is er een kans om een team te ontwikkelen en succesvol te zijn? Dat is wat mij drijft."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.
16 minuten geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.
2 uur geledenMONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.
4 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
14 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.
14 uur geleden