
Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan. "We hebben een goed gevoel in de Champions League en in de wedstrijden waarin we gezien werden als underdog", zei de Deen op de dag van de loting in Nyon.
"Het zal tegen AC Milan niet gemakkelijk worden", wist Priske op de persconferentie in aanloop naar de Klassieker tegen Ajax. "Maar we hebben een goede kans, net als in die andere Champions League-duels. We gaan er volle bak voor."
"Het is een fraai affiche tegen een mooie club met een grote historie. Iedereen kijkt uit naar die duels, maar op dit moment is iedereen gefocust op de volgende wedstrijd in de Eredivisie tegen Ajax en het bekerduel met PSV", aldus Priske.
Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Jayden Addai mist donderdagavond de thuiswedstrijd van AZ tegen Galatasaray in de tussenronde van de Europa League. De rechtsbuiten heeft een enkelblessure opgelopen en is voorlopig niet inzetbaar.
9 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Op een slecht veld strijdt Ajax donderdagavond in de uitwedstrijd tegen Union Sint-Gillis in de tussenronde van de Europa League voor een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de ArenA. "We moeten er klaar voor zijn", blikte trainer Francesco Farioli vooruit tijdens een persconferentie in het Koning Boudewijnstadion. "Dinsdag werd het veld nog afgekeurd door de UEFA. Pas op weg hier naartoe in de bus hoorden we dat we hier toch moeten spelen. Dat moeten we accepteren. We gaan hier gewoon voetballen."
25 minuten geledenPORTO (ANP) - Marco van Ginkel maakte het seizoen af bij Boavista. De 32-jarige middenvelder vertrok aan het einde van het seizoen bij Vitesse nadat de club uit de Eredivisie was gedegradeerd. Hij vond niet meteen een nieuwe werkgever.
1 uur geledenROME (ANP) - Devyne Rensch moet zijn Europese debuut voor AS Roma uitstellen. De verdediger, vorige maand overgekomen van Ajax, heeft een spierblessure. Hij mist daardoor donderdag het uitduel met Porto in de tussenronde van de Europa League.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Trainer Sébastien Pocognoli van Union Sint-Gillis kijkt uit naar het tweeluik met Ajax in de tussenronde van de Europa League. "Ajax is in vorm", zei de oud-voetballer die in 2009 met AZ de landstitel veroverde. "Ajax wil altijd goed voetballen, maar onder deze coach zijn ze verdedigend ook sterk. Maar ze blijven agressief aan de bal. Dat is het DNA van de club."
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Het is nog onzeker of FC Twente-spits Ricky van Wolfswinkel donderdag zijn opwachting kan maken in de eerste wedstrijd van de tussenronde in de Europa League tegen FK Bodø/Glimt. De aanvoerder kampt met een blessure.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Het Spaanse Openbaar Ministerie blijft er ook na het proces tegen Luis Rubiales bij dat zijn kus op de mond van Jenni Hermoso ongewenst was.
4 uur geleden