Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan. "We hebben een goed gevoel in de Champions League en in de wedstrijden waarin we gezien werden als underdog", zei de Deen op de dag van de loting in Nyon.
"Het zal tegen AC Milan niet gemakkelijk worden", wist Priske op de persconferentie in aanloop naar de Klassieker tegen Ajax. "Maar we hebben een goede kans, net als in die andere Champions League-duels. We gaan er volle bak voor."
"Het is een fraai affiche tegen een mooie club met een grote historie. Iedereen kijkt uit naar die duels, maar op dit moment is iedereen gefocust op de volgende wedstrijd in de Eredivisie tegen Ajax en het bekerduel met PSV", aldus Priske.
Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
17 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
17 uur geleden