Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan. "We hebben een goed gevoel in de Champions League en in de wedstrijden waarin we gezien werden als underdog", zei de Deen op de dag van de loting in Nyon.
"Het zal tegen AC Milan niet gemakkelijk worden", wist Priske op de persconferentie in aanloop naar de Klassieker tegen Ajax. "Maar we hebben een goede kans, net als in die andere Champions League-duels. We gaan er volle bak voor."
"Het is een fraai affiche tegen een mooie club met een grote historie. Iedereen kijkt uit naar die duels, maar op dit moment is iedereen gefocust op de volgende wedstrijd in de Eredivisie tegen Ajax en het bekerduel met PSV", aldus Priske.
Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
6 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
7 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
9 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
18 uur geleden