Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan

Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan. "We hebben een goed gevoel in de Champions League en in de wedstrijden waarin we gezien werden als underdog", zei de Deen op de dag van de loting in Nyon.

"Het zal tegen AC Milan niet gemakkelijk worden", wist Priske op de persconferentie in aanloop naar de Klassieker tegen Ajax. "Maar we hebben een goede kans, net als in die andere Champions League-duels. We gaan er volle bak voor."

"Het is een fraai affiche tegen een mooie club met een grote historie. Iedereen kijkt uit naar die duels, maar op dit moment is iedereen gefocust op de volgende wedstrijd in de Eredivisie tegen Ajax en het bekerduel met PSV", aldus Priske.

Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.

Meer uit Voetbal

AZ neemt koppositie van PSV over na nipte zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie de koppositie weer overgenomen van PSV, dat verloor bij FC Twente (3-2). De formatie van trainer Leeroy Echteld won na twee tegenvallende resultaten de laatste wedstrijd voor de interlandbreak met 1-0 van Telstar.

18 minuten geleden
PSV zakt na nederlaag bij Twente naar derde plaats Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - PSV heeft tegen FC Twente de eerste nederlaag van het seizoen geleden. De Eindhovenaren verloren met 3-2 in de Grolsch Veste en zakken op de ranglijst naar de derde plaats. Het elftal van trainer Peter Bosz had voor zondag alleen punten met een gelijkspel thuis tegen Fortuna Sittard verloren. PSV en FC Twente hebben allebei 16 punten uit zeven wedstrijden. AZ en Feyenoord zijn de nummers 1 en 2 van de Eredivisie.

21 minuten geleden
Van Bronckhorst: Feyenoord speelde tegen Utrecht beste wedstrijd

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst vindt dat Feyenoord tegen FC Utrecht de beste wedstrijd tot dusver van het seizoen heeft gespeeld. "Zeker als het gaat om de manier waarop we wonnen", zei de trainer van Feyenoord zondag tegen ESPN. Van Bronckhorst zag zijn elftal zondag met 5-0 winnen. Het was de eerste overwinning van de Rotterdammers in De Kuip dit seizoen in de Eredivisie.

1 uur geleden
Feyenoord laat FC Utrecht in De Kuip met 5-0 kansloos

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.

2 uur geleden
Frans OM begint onderzoek naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi

PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.

3 uur geleden
Onderzoek voetballer Xhaka om vermeende valse coronacertificaten

LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.

7 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

17 uur geleden