Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan

Trainer Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord tegen AC Milan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske ziet mogelijkheden voor Feyenoord in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan. "We hebben een goed gevoel in de Champions League en in de wedstrijden waarin we gezien werden als underdog", zei de Deen op de dag van de loting in Nyon.

"Het zal tegen AC Milan niet gemakkelijk worden", wist Priske op de persconferentie in aanloop naar de Klassieker tegen Ajax. "Maar we hebben een goede kans, net als in die andere Champions League-duels. We gaan er volle bak voor."

"Het is een fraai affiche tegen een mooie club met een grote historie. Iedereen kijkt uit naar die duels, maar op dit moment is iedereen gefocust op de volgende wedstrijd in de Eredivisie tegen Ajax en het bekerduel met PSV", aldus Priske.

Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.

Meer uit Voetbal

Oranje verliest van Marokko en verlaat WK weer na strafschoppen

GUADALUPE (ANP) - Voor het Nederlands elftal is het grootste WK voetbal aller tijden voorbij. Oranje verloor in de zestiende finale van Marokko na strafschoppen (2-3), na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1).

10 minuten geleden
Oranje tegen Marokko opnieuw na strafschoppen uitgeschakeld op WK

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal niet geplaatst voor de achtste finales. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Monterrey Stadium in Guadalupe na strafschoppen verliezen van Marokko. Na een eindstand van 1-1 nam Marokko de strafschoppen beter: 3-2.

18 minuten geleden
Nederlands elftal en Marokko gaan na 1-1 op WK de verlenging in

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.

1 uur geleden
Gakpo zet Oranje met derde WK-treffer op voorsprong tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.

1 uur geleden
De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

3 uur geleden
Oranje begint met vijf verdedigers tegen Marokko op het WK

GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.

4 uur geleden
Duitsland strandt voor derde keer op rij vroegtijdig op WK

FOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.

4 uur geleden