Trainer Priske vreest dat hij spits Ueda voorlopig moet missen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord vreest dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Ayase Ueda. De spits uit Japan viel geblesseerd uit in de slotfase van de eerste helft van het verloren thuisduel met Ajax (2-0). "Het ziet er niet goed uit", zei Priske tijdens een persconferentie. "Hij heeft een hamstringblessure. We moeten hem mogelijk een paar weken missen."
Ueda begon het seizoen als tweede spits van Feyenoord, achter Santiago Giménez, die ook geblesseerd is. "We verwachten hem pas in december terug", zei Priske over zijn Mexicaanse spits. "Het is denk ik niet zo dat hij ons eerder al kan helpen."
Julián Carranza kwam als vervanger voor Ueda in het veld. Hij verving Ueda afgelopen zonder ook tegen FC Utrecht. Feyenoord speelt zaterdag een thuisduel met AZ in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
3 uur geleden