Trainer Priske vreest dat hij spits Ueda voorlopig moet missen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord vreest dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Ayase Ueda. De spits uit Japan viel geblesseerd uit in de slotfase van de eerste helft van het verloren thuisduel met Ajax (2-0). "Het ziet er niet goed uit", zei Priske tijdens een persconferentie. "Hij heeft een hamstringblessure. We moeten hem mogelijk een paar weken missen."
Ueda begon het seizoen als tweede spits van Feyenoord, achter Santiago Giménez, die ook geblesseerd is. "We verwachten hem pas in december terug", zei Priske over zijn Mexicaanse spits. "Het is denk ik niet zo dat hij ons eerder al kan helpen."
Julián Carranza kwam als vervanger voor Ueda in het veld. Hij verving Ueda afgelopen zonder ook tegen FC Utrecht. Feyenoord speelt zaterdag een thuisduel met AZ in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
11 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
14 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
22 uur geleden