Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere
ALMERE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had tal van redenen om tevreden te zijn over het optreden van zijn ploeg tegen Almere City FC. "We pakken 3 punten, lopen geen blessures op en enkele spelers die niet zo vaak in actie komen hebben het goed gedaan", sprak de Deen voor de camera van ESPN na de 4-1-zege in Almere.
Priske had moeten zoeken naar een spits omdat de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda en Julián Carranza ontbraken. Ook Ibrahim Osman, die het woensdag tegen Red Bull Salzburg mocht proberen, was door een blessure niet beschikbaar. De Deen kwam uit bij de 18-jarige debutant Zépiqueno Redmond. "Het is een mooie ervaring voor hem. Hij werkte heel hard, met name verdedigend. Het is een goede jongen en hij heeft ons geholpen in een moeilijke situatie. Hij moet zo doorgaan, dan volgen er zeker meer kansen."
De niet geheel fitte aanvoerder Jurriën Timber verdween volgens afspraak na een uur naar de kant. "Jurriën zei in de rust dat hij nog een kwartier in de tank had. Jammer dat hij bij zijn laatste actie zijn enkel bezeerde, maar ik verwacht geen probleem met het oog op de komende interlands."
Timber meldt zich maandag in Zeist waar Oranje zich voorbereidt op Nations League-duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina. "Ik ben fit genoeg om voor Oranje uit te komen", zei de middenvelder, die blij was met het resultaat na de nederlaag afgelopen week tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. "Bij een topclub moet je na een nederlaag meteen reageren. Dat hebben we gedaan."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden