Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

ALMERE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had tal van redenen om tevreden te zijn over het optreden van zijn ploeg tegen Almere City FC. "We pakken 3 punten, lopen geen blessures op en enkele spelers die niet zo vaak in actie komen hebben het goed gedaan", sprak de Deen voor de camera van ESPN na de 4-1-zege in Almere.

Priske had moeten zoeken naar een spits omdat de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda en Julián Carranza ontbraken. Ook Ibrahim Osman, die het woensdag tegen Red Bull Salzburg mocht proberen, was door een blessure niet beschikbaar. De Deen kwam uit bij de 18-jarige debutant Zépiqueno Redmond. "Het is een mooie ervaring voor hem. Hij werkte heel hard, met name verdedigend. Het is een goede jongen en hij heeft ons geholpen in een moeilijke situatie. Hij moet zo doorgaan, dan volgen er zeker meer kansen."

De niet geheel fitte aanvoerder Jurriën Timber verdween volgens afspraak na een uur naar de kant. "Jurriën zei in de rust dat hij nog een kwartier in de tank had. Jammer dat hij bij zijn laatste actie zijn enkel bezeerde, maar ik verwacht geen probleem met het oog op de komende interlands."

Timber meldt zich maandag in Zeist waar Oranje zich voorbereidt op Nations League-duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina. "Ik ben fit genoeg om voor Oranje uit te komen", zei de middenvelder, die blij was met het resultaat na de nederlaag afgelopen week tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. "Bij een topclub moet je na een nederlaag meteen reageren. Dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

2 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

2 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

7 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden