Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

ALMERE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had tal van redenen om tevreden te zijn over het optreden van zijn ploeg tegen Almere City FC. "We pakken 3 punten, lopen geen blessures op en enkele spelers die niet zo vaak in actie komen hebben het goed gedaan", sprak de Deen voor de camera van ESPN na de 4-1-zege in Almere.

Priske had moeten zoeken naar een spits omdat de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda en Julián Carranza ontbraken. Ook Ibrahim Osman, die het woensdag tegen Red Bull Salzburg mocht proberen, was door een blessure niet beschikbaar. De Deen kwam uit bij de 18-jarige debutant Zépiqueno Redmond. "Het is een mooie ervaring voor hem. Hij werkte heel hard, met name verdedigend. Het is een goede jongen en hij heeft ons geholpen in een moeilijke situatie. Hij moet zo doorgaan, dan volgen er zeker meer kansen."

De niet geheel fitte aanvoerder Jurriën Timber verdween volgens afspraak na een uur naar de kant. "Jurriën zei in de rust dat hij nog een kwartier in de tank had. Jammer dat hij bij zijn laatste actie zijn enkel bezeerde, maar ik verwacht geen probleem met het oog op de komende interlands."

Timber meldt zich maandag in Zeist waar Oranje zich voorbereidt op Nations League-duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina. "Ik ben fit genoeg om voor Oranje uit te komen", zei de middenvelder, die blij was met het resultaat na de nederlaag afgelopen week tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. "Bij een topclub moet je na een nederlaag meteen reageren. Dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

8 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

12 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

14 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

14 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

14 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

14 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

15 uur geleden