Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

Trainer Priske tevreden man na zege Feyenoord bij Almere

ALMERE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had tal van redenen om tevreden te zijn over het optreden van zijn ploeg tegen Almere City FC. "We pakken 3 punten, lopen geen blessures op en enkele spelers die niet zo vaak in actie komen hebben het goed gedaan", sprak de Deen voor de camera van ESPN na de 4-1-zege in Almere.

Priske had moeten zoeken naar een spits omdat de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda en Julián Carranza ontbraken. Ook Ibrahim Osman, die het woensdag tegen Red Bull Salzburg mocht proberen, was door een blessure niet beschikbaar. De Deen kwam uit bij de 18-jarige debutant Zépiqueno Redmond. "Het is een mooie ervaring voor hem. Hij werkte heel hard, met name verdedigend. Het is een goede jongen en hij heeft ons geholpen in een moeilijke situatie. Hij moet zo doorgaan, dan volgen er zeker meer kansen."

De niet geheel fitte aanvoerder Jurriën Timber verdween volgens afspraak na een uur naar de kant. "Jurriën zei in de rust dat hij nog een kwartier in de tank had. Jammer dat hij bij zijn laatste actie zijn enkel bezeerde, maar ik verwacht geen probleem met het oog op de komende interlands."

Timber meldt zich maandag in Zeist waar Oranje zich voorbereidt op Nations League-duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina. "Ik ben fit genoeg om voor Oranje uit te komen", zei de middenvelder, die blij was met het resultaat na de nederlaag afgelopen week tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. "Bij een topclub moet je na een nederlaag meteen reageren. Dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

22 minuten geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

31 minuten geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

35 minuten geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

36 minuten geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

37 minuten geleden
Ajax begint met Regeer aan uitduel met NAC Breda

BREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.

38 minuten geleden
Feyenoord verstevigt tweede plek met 3-1-zege op FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.

49 minuten geleden