Trainer Pochettino ziet Chelsea in uitduels niet thuisgeven
LIVERPOOL (ANP) - De voetballers van Chelsea spelen hun uitduels met te weinig vertrouwen. Dat zei Mauricio Pochettino na een afstraffing bij Liverpool (4-1) in de Premier League.
Chelsea gaf afgelopen zomer voor ruim 460 miljoen euro aan nieuwe spelers uit. Toch verloor de club uit Londen vijf van de laatste zes uitduels. Koploper Liverpool overklaste Chelsea op Anfield. De uitslag had nog veel hoger kunnen uitvallen.
Chelsea zakte naar de tiende plaats van de ranglijst. "We moeten in uitduels net zo presteren als voor eigen publiek", zei Pochettino. "Dat gaat echt wel lukken. Het is een kwestie van tijd."
Liverpool en Chelsea treffen elkaar op 25 februari op neutraal terrein voor de finale van de League Cup. "Dat zal al heel anders voelen", zei Pochettino over de eindstrijd op Wembley. "Maar uiteindelijk moet het niet veel uitmaken of we in ons eigen stadion of ergens anders voetballen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
12 uur geleden