Trainer Pochettino ziet Chelsea in uitduels niet thuisgeven
LIVERPOOL (ANP) - De voetballers van Chelsea spelen hun uitduels met te weinig vertrouwen. Dat zei Mauricio Pochettino na een afstraffing bij Liverpool (4-1) in de Premier League.
Chelsea gaf afgelopen zomer voor ruim 460 miljoen euro aan nieuwe spelers uit. Toch verloor de club uit Londen vijf van de laatste zes uitduels. Koploper Liverpool overklaste Chelsea op Anfield. De uitslag had nog veel hoger kunnen uitvallen.
Chelsea zakte naar de tiende plaats van de ranglijst. "We moeten in uitduels net zo presteren als voor eigen publiek", zei Pochettino. "Dat gaat echt wel lukken. Het is een kwestie van tijd."
Liverpool en Chelsea treffen elkaar op 25 februari op neutraal terrein voor de finale van de League Cup. "Dat zal al heel anders voelen", zei Pochettino over de eindstrijd op Wembley. "Maar uiteindelijk moet het niet veel uitmaken of we in ons eigen stadion of ergens anders voetballen."
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden