Trainer Pochettino wil wel weer aan de slag in Premier League
LONDEN (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino wil wel weer in de Premier League aan de slag. "Ik houd van Engeland en zou graag in Londen willen blijven wonen", zegt de Argentijn die in november na ruim vijf jaar werd ontslagen bij Tottenham Hotspur. "Maar ik sluit andere landen ook niet uit."
Pochettino wordt veelvuldig genoemd als nieuwe trainer van Newcastle United, dat waarschijnlijk wordt overgenomen door een kapitaalkrachtig consortium uit Saudi-Arabië.
Newcastle United is de huidige nummer 13 van Engeland. Maar Pochettino vindt de huidige status van een mogelijke nieuwe club niet erg belangrijk. "Iedere club heeft zijn eigen plan voor succes. Bij de ene club moet je kampioen worden en de Champions League winnen", vertelt hij aan Sky Sports. "Bij een andere club is een plaats bij de eerste zes al een hoofdprijs."
Pochettino staat ook open voor een club die nog geen deel uitmaakt van de top zes van de Premier League. "Zelfs Tottenham en Arsenal staan nu niet bij de eerste zes. De top zes is steeds weer anders. Ik respecteer alle clubs. Ik onderschat geen enkele club."
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
4 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
5 uur geleden