Trainer Pochettino wil wel weer aan de slag in Premier League
LONDEN (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino wil wel weer in de Premier League aan de slag. "Ik houd van Engeland en zou graag in Londen willen blijven wonen", zegt de Argentijn die in november na ruim vijf jaar werd ontslagen bij Tottenham Hotspur. "Maar ik sluit andere landen ook niet uit."
Pochettino wordt veelvuldig genoemd als nieuwe trainer van Newcastle United, dat waarschijnlijk wordt overgenomen door een kapitaalkrachtig consortium uit Saudi-Arabië.
Newcastle United is de huidige nummer 13 van Engeland. Maar Pochettino vindt de huidige status van een mogelijke nieuwe club niet erg belangrijk. "Iedere club heeft zijn eigen plan voor succes. Bij de ene club moet je kampioen worden en de Champions League winnen", vertelt hij aan Sky Sports. "Bij een andere club is een plaats bij de eerste zes al een hoofdprijs."
Pochettino staat ook open voor een club die nog geen deel uitmaakt van de top zes van de Premier League. "Zelfs Tottenham en Arsenal staan nu niet bij de eerste zes. De top zes is steeds weer anders. Ik respecteer alle clubs. Ik onderschat geen enkele club."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
17 uur geleden