Trainer Pochettino wil wel weer aan de slag in Premier League
LONDEN (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino wil wel weer in de Premier League aan de slag. "Ik houd van Engeland en zou graag in Londen willen blijven wonen", zegt de Argentijn die in november na ruim vijf jaar werd ontslagen bij Tottenham Hotspur. "Maar ik sluit andere landen ook niet uit."
Pochettino wordt veelvuldig genoemd als nieuwe trainer van Newcastle United, dat waarschijnlijk wordt overgenomen door een kapitaalkrachtig consortium uit Saudi-Arabië.
Newcastle United is de huidige nummer 13 van Engeland. Maar Pochettino vindt de huidige status van een mogelijke nieuwe club niet erg belangrijk. "Iedere club heeft zijn eigen plan voor succes. Bij de ene club moet je kampioen worden en de Champions League winnen", vertelt hij aan Sky Sports. "Bij een andere club is een plaats bij de eerste zes al een hoofdprijs."
Pochettino staat ook open voor een club die nog geen deel uitmaakt van de top zes van de Premier League. "Zelfs Tottenham en Arsenal staan nu niet bij de eerste zes. De top zes is steeds weer anders. Ik respecteer alle clubs. Ik onderschat geen enkele club."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
8 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
9 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
9 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
10 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
11 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
13 uur geleden