Trainer Pochettino wil wel weer aan de slag in Premier League
LONDEN (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino wil wel weer in de Premier League aan de slag. "Ik houd van Engeland en zou graag in Londen willen blijven wonen", zegt de Argentijn die in november na ruim vijf jaar werd ontslagen bij Tottenham Hotspur. "Maar ik sluit andere landen ook niet uit."
Pochettino wordt veelvuldig genoemd als nieuwe trainer van Newcastle United, dat waarschijnlijk wordt overgenomen door een kapitaalkrachtig consortium uit Saudi-Arabiƫ.
Newcastle United is de huidige nummer 13 van Engeland. Maar Pochettino vindt de huidige status van een mogelijke nieuwe club niet erg belangrijk. "Iedere club heeft zijn eigen plan voor succes. Bij de ene club moet je kampioen worden en de Champions League winnen", vertelt hij aan Sky Sports. "Bij een andere club is een plaats bij de eerste zes al een hoofdprijs."
Pochettino staat ook open voor een club die nog geen deel uitmaakt van de top zes van de Premier League. "Zelfs Tottenham en Arsenal staan nu niet bij de eerste zes. De top zes is steeds weer anders. Ik respecteer alle clubs. Ik onderschat geen enkele club."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
7 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
14 uur geleden