Trainer Pochettino sluit debuut Messi tegen Brest niet uit
PARIJS (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino van Paris Saint-Germain sluit niet uit dat Lionel Messi vrijdag in de wedstrijd in de Franse competitie tegen Stade Brest debuteert. Voorafgaand aan het duel met Strasbourg vorig weekeinde werd de Argentijnse vedette al gepresenteerd aan het thuispubliek bij PSG, maar behoorde hij nog niet tot de selectie.
"Het gevoel is goed", zei Pochettino, landgenoot van de van Barcelona afkomstige speler. "Messi heeft zich heel snel aangepast en op de training gaat het goed met hem. Ik wil de beslissing of hij meegaat echter nog even uitstellen. Grote haast hebben we niet. Wat ik wel kan zeggen is dat alles mogelijk is."
Volgens L'Equipe echter laat het debuut van Messi nog even op zich wachten. De sportkrant meldt dat hij en Neymar nog niet meegaan naar Brest. Doelman Gianluigi Donnarumma, Marco Verratti, Marquinhos en Angel Di Maria zijn er waarschijnlijk wel weer bij.
Messi heeft een trainingsachterstand van ongeveer een maand op zijn teamgenoten. Na het winnen van de Copa América met Argentinië deze zomer kwam hij niet meer in actie.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
5 uur geleden