Trainer Pochettino sluit debuut Messi tegen Brest niet uit
PARIJS (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino van Paris Saint-Germain sluit niet uit dat Lionel Messi vrijdag in de wedstrijd in de Franse competitie tegen Stade Brest debuteert. Voorafgaand aan het duel met Strasbourg vorig weekeinde werd de Argentijnse vedette al gepresenteerd aan het thuispubliek bij PSG, maar behoorde hij nog niet tot de selectie.
"Het gevoel is goed", zei Pochettino, landgenoot van de van Barcelona afkomstige speler. "Messi heeft zich heel snel aangepast en op de training gaat het goed met hem. Ik wil de beslissing of hij meegaat echter nog even uitstellen. Grote haast hebben we niet. Wat ik wel kan zeggen is dat alles mogelijk is."
Volgens L'Equipe echter laat het debuut van Messi nog even op zich wachten. De sportkrant meldt dat hij en Neymar nog niet meegaan naar Brest. Doelman Gianluigi Donnarumma, Marco Verratti, Marquinhos en Angel Di Maria zijn er waarschijnlijk wel weer bij.
Messi heeft een trainingsachterstand van ongeveer een maand op zijn teamgenoten. Na het winnen van de Copa América met Argentinië deze zomer kwam hij niet meer in actie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
12 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden