Trainer Pochettino: heel PSG opgewonden voor clash met Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino kijkt uit naar de uitwedstrijd van zijn Paris Saint-Germain tegen FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League. "Je voelt bij alles en iedereen bij deze club heel veel opwinding", blikt hij vooruit naar het duel van dinsdag. "We hebben er zin in."
Pochettino kan geen beroep doen op de geblesseerde Neymar en Angel Di Maria. "Dat is een groot gemis", weet de coach die vorige maand de ontslagen Thomas Tuchel opvolgde. "Maar ik heb een groep spelers die heel graag tegen Barcelona wil uitkomen. Wie er ook start, hij zal er staan. Wij willen winnen van Barcelona. Ik denk dat wij net als zij het toernooi kunnen winnen. We zullen zien wie doorgaat."
PSG verloor in 2017 met 6-1 bij Barcelona, na een zege van 4-0 in Parijs. "Maar daar zijn we nu niet mee bezig. Geschiedenis is geschiedenis en beide ploegen hebben nu andere spelers en trainers", stelt Pochettino die nog niet weet of hij een beroep kan doen op Marco Verratti. "Dat beslissen we op het laatste moment."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
7 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
8 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
8 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.
9 uur geleden