Trainer Pochettino: heel PSG opgewonden voor clash met Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino kijkt uit naar de uitwedstrijd van zijn Paris Saint-Germain tegen FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League. "Je voelt bij alles en iedereen bij deze club heel veel opwinding", blikt hij vooruit naar het duel van dinsdag. "We hebben er zin in."
Pochettino kan geen beroep doen op de geblesseerde Neymar en Angel Di Maria. "Dat is een groot gemis", weet de coach die vorige maand de ontslagen Thomas Tuchel opvolgde. "Maar ik heb een groep spelers die heel graag tegen Barcelona wil uitkomen. Wie er ook start, hij zal er staan. Wij willen winnen van Barcelona. Ik denk dat wij net als zij het toernooi kunnen winnen. We zullen zien wie doorgaat."
PSG verloor in 2017 met 6-1 bij Barcelona, na een zege van 4-0 in Parijs. "Maar daar zijn we nu niet mee bezig. Geschiedenis is geschiedenis en beide ploegen hebben nu andere spelers en trainers", stelt Pochettino die nog niet weet of hij een beroep kan doen op Marco Verratti. "Dat beslissen we op het laatste moment."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
2 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
42 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
8 uur geleden