Trainer Pochettino: heel PSG opgewonden voor clash met Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Mauricio Pochettino kijkt uit naar de uitwedstrijd van zijn Paris Saint-Germain tegen FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League. "Je voelt bij alles en iedereen bij deze club heel veel opwinding", blikt hij vooruit naar het duel van dinsdag. "We hebben er zin in."
Pochettino kan geen beroep doen op de geblesseerde Neymar en Angel Di Maria. "Dat is een groot gemis", weet de coach die vorige maand de ontslagen Thomas Tuchel opvolgde. "Maar ik heb een groep spelers die heel graag tegen Barcelona wil uitkomen. Wie er ook start, hij zal er staan. Wij willen winnen van Barcelona. Ik denk dat wij net als zij het toernooi kunnen winnen. We zullen zien wie doorgaat."
PSG verloor in 2017 met 6-1 bij Barcelona, na een zege van 4-0 in Parijs. "Maar daar zijn we nu niet mee bezig. Geschiedenis is geschiedenis en beide ploegen hebben nu andere spelers en trainers", stelt Pochettino die nog niet weet of hij een beroep kan doen op Marco Verratti. "Dat beslissen we op het laatste moment."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
14 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
18 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden