Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Pochettino gelooft er niet in dat Neymar eind 2022 stopt

Trainer Pochettino gelooft er niet in dat Neymar eind 2022 stopt

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Mauricio Pochettino gelooft er niet in dat Neymar mogelijk volgend jaar al zijn loopbaan beëindigt. In een zondag verschenen documentaire over Neymar (29) liet de hoofdrolspeler optekenen dat het WK van volgend jaar in Qatar waarschijnlijk zijn laatste toernooi wordt.

"Hij is een oprechte jongen en hij uit zijn gevoelens snel. Zijn mentale kracht, in een leven dat al jarenlang in de schijnwerpers staat, is geweldig. Hij heeft van jongs af aan veel te verduren gehad", aldus Pochettino.

"Soms worden dingen uit hun verband getrokken. Neymar houdt van voetbal en ik weet zeker dat hij nog jaren zal spelen. Ik twijfel er niet aan."

Documentaire

In de de documentaire Neymar jr. and the line of kings, die zondag verscheen op de wereldwijde streamingdienst DAZN, vroeg Neymar zich hardop af of hij het leven als profvoetballer na 2022 mentaal nog zou trekken. "Ik denk dat dat mijn laatste WK wordt. Ik weet niet of ik daarna nog de mentale kracht heb om met voetbal bezig te zijn", zei de Braziliaanse aanvaller.

Pochettino maakte bekend dat hij vrijdag tegen Angers wederom niet kan beschikken over Sergio Ramos. De Spaanse verdediger, overgekomen van Real Madrid, is nog niet in actie gekomen voor de grootmacht uit Parijs.

Sergio Ramos

"Ik twijfel er niet aan dat Ramos zijn beste niveau weer kan bereiken. Sergio's situatie is niet prettig omdat hij lange tijd niet de mogelijkheid heeft gehad om met zijn teamgenoten te trainen of om te spelen. Hij lijdt, maar hij is sterk en iedereen bij de club helpt hem", aldus de coach.

PSG - Angers begint vrijdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

9 minuten geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

1 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

2 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

2 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

2 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

4 uur geleden
Ajax profiteert met 0-0 bij PEC Zwolle nauwelijks van verlies NEC

ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.

5 uur geleden