Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Pochettino gelooft er niet in dat Neymar eind 2022 stopt

Trainer Pochettino gelooft er niet in dat Neymar eind 2022 stopt

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Mauricio Pochettino gelooft er niet in dat Neymar mogelijk volgend jaar al zijn loopbaan beëindigt. In een zondag verschenen documentaire over Neymar (29) liet de hoofdrolspeler optekenen dat het WK van volgend jaar in Qatar waarschijnlijk zijn laatste toernooi wordt.

"Hij is een oprechte jongen en hij uit zijn gevoelens snel. Zijn mentale kracht, in een leven dat al jarenlang in de schijnwerpers staat, is geweldig. Hij heeft van jongs af aan veel te verduren gehad", aldus Pochettino.

"Soms worden dingen uit hun verband getrokken. Neymar houdt van voetbal en ik weet zeker dat hij nog jaren zal spelen. Ik twijfel er niet aan."

Documentaire

In de de documentaire Neymar jr. and the line of kings, die zondag verscheen op de wereldwijde streamingdienst DAZN, vroeg Neymar zich hardop af of hij het leven als profvoetballer na 2022 mentaal nog zou trekken. "Ik denk dat dat mijn laatste WK wordt. Ik weet niet of ik daarna nog de mentale kracht heb om met voetbal bezig te zijn", zei de Braziliaanse aanvaller.

Pochettino maakte bekend dat hij vrijdag tegen Angers wederom niet kan beschikken over Sergio Ramos. De Spaanse verdediger, overgekomen van Real Madrid, is nog niet in actie gekomen voor de grootmacht uit Parijs.

Sergio Ramos

"Ik twijfel er niet aan dat Ramos zijn beste niveau weer kan bereiken. Sergio's situatie is niet prettig omdat hij lange tijd niet de mogelijkheid heeft gehad om met zijn teamgenoten te trainen of om te spelen. Hij lijdt, maar hij is sterk en iedereen bij de club helpt hem", aldus de coach.

PSG - Angers begint vrijdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

20 minuten geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

21 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

1 dag geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 dag geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 dag geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden