Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Pastoor vertrekt na het seizoen bij Almere City

Trainer Pastoor vertrekt na het seizoen bij Almere City

ALMERE (ANP) - Trainer Alex Pastoor vertrekt aan het einde van het seizoen bij Almere City. De 57-jarige Pastoor promoveerde vorig seizoen met de club uit Flevoland naar de Eredivisie, voor het eerst in de clubhistorie.

Volgens Almere City is Pastoor "hoofdverantwoordelijk voor de grootste sportieve successen tot nog toe in de prille historie van de jongste betaaldvoetbalorganisatie van Nederland". Almere City speelt pas sinds 2005 betaald voetbal.

"Het was een geweldige tijd, waarbij het mijn opdracht was om de prestatiecultuur verder te ontwikkelen", aldus Pastoor in een verklaring van de club. "Dat is mijns inziens goed gelukt, vooral door de optimale samenwerking met de leiding van de club, de staf en de spelers. Deze reis is nog niet voorbij, wat voor ons allen inhoudt dat we de slotfase van de competitie met extra energie zullen ingaan."

Langer verblijf

Almere City staat met nog vier duels te gaan twaalfde in de Eredivisie. De club stevent af op een langer verblijf in de Eredivisie. Van de dertig gespeelde wedstrijden werden er zeven gewonnen, twaalf gelijkgespeeld en elf verloren.

Pastoor was sinds 2022 in dienst bij Almere City. Voor zijn periode in Flevoland was hij werkzaam bij onder meer AZ, NEC, Sparta en Excelsior.

Sportieve successen

"Alex heeft een hele belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling en de prachtige sportieve successen van Almere City en laat een technische blauwdruk achter waar wij verder op kunnen doorbouwen", aldus technisch manager Johan Hansma. "Ik kijk terug op een zeer fijne samenwerking en ik wens Alex en zijn gezin het beste voor de toekomst."

Meer uit Voetbal

PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

7 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

9 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

13 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

15 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

18 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

20 uur geleden