
Trainer Paris Saint-Germain verdedigt opnieuw uitgefloten Messi
PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier heeft de supporters van Paris Saint-Germain opgeroepen te stoppen met het uitfluiten van Lionel Messi. Een deel van het publiek in het Parc des Princes floot toen de naam van de 35-jarige Argentijn voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Olympique Lyon werd omgeroepen in het stadion. Dat gebeurde twee weken geleden ook al toen PSG thuis tegen Stade Rennes speelde. PSG verloor beide duels.
"Ik vind dat gefluit heel moeilijk", zei Galtier. "'Leo' is een speler die ons veel geeft. Dat heeft hij zeker in het eerste deel van het seizoen gedaan. Hij heeft de magie om uit het niets een assist te geven, te scoren of een juiste bal te geven. Maar je kan niet alles van hem en Kylian Mbappé verwachten."
Messi nam in 2021 in tranen afscheid van FC Barcelona en koos voor een lucratief, tweejarig contract in Parijs. De Argentijn heeft de hooggespannen verwachtingen bij PSG nog niet kunnen waarmaken. Het succes in de Champions League waar de Franse club zo naar snakt, bleef ook dit seizoen uit. Messi leidde Argentinië eind vorig jaar in Qatar wel naar de wereldtitel. De fans van PSG vinden dat ze de gedrevenheid die Messi op het WK uitstraalde te weinig terugzien bij hun club.
De leiding van PSG zei tijdens het WK herhaaldelijk dat Messi zou gaan bijtekenen, maar dat heeft hij nog altijd niet gedaan. De geruchten over een terugkeer naar Barcelona worden intussen steeds sterker.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
16 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
21 uur geleden