Trainer Paris Saint-Germain verdedigt opnieuw uitgefloten Messi
PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier heeft de supporters van Paris Saint-Germain opgeroepen te stoppen met het uitfluiten van Lionel Messi. Een deel van het publiek in het Parc des Princes floot toen de naam van de 35-jarige Argentijn voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Olympique Lyon werd omgeroepen in het stadion. Dat gebeurde twee weken geleden ook al toen PSG thuis tegen Stade Rennes speelde. PSG verloor beide duels.
"Ik vind dat gefluit heel moeilijk", zei Galtier. "'Leo' is een speler die ons veel geeft. Dat heeft hij zeker in het eerste deel van het seizoen gedaan. Hij heeft de magie om uit het niets een assist te geven, te scoren of een juiste bal te geven. Maar je kan niet alles van hem en Kylian Mbappé verwachten."
Messi nam in 2021 in tranen afscheid van FC Barcelona en koos voor een lucratief, tweejarig contract in Parijs. De Argentijn heeft de hooggespannen verwachtingen bij PSG nog niet kunnen waarmaken. Het succes in de Champions League waar de Franse club zo naar snakt, bleef ook dit seizoen uit. Messi leidde Argentinië eind vorig jaar in Qatar wel naar de wereldtitel. De fans van PSG vinden dat ze de gedrevenheid die Messi op het WK uitstraalde te weinig terugzien bij hun club.
De leiding van PSG zei tijdens het WK herhaaldelijk dat Messi zou gaan bijtekenen, maar dat heeft hij nog altijd niet gedaan. De geruchten over een terugkeer naar Barcelona worden intussen steeds sterker.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB volgens NAC bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
16 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
13 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
17 uur geleden