Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Paris Saint-Germain verdedigt opnieuw uitgefloten Messi

Trainer Paris Saint-Germain verdedigt opnieuw uitgefloten Messi

PARIJS (ANP) - Trainer Christophe Galtier heeft de supporters van Paris Saint-Germain opgeroepen te stoppen met het uitfluiten van Lionel Messi. Een deel van het publiek in het Parc des Princes floot toen de naam van de 35-jarige Argentijn voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Olympique Lyon werd omgeroepen in het stadion. Dat gebeurde twee weken geleden ook al toen PSG thuis tegen Stade Rennes speelde. PSG verloor beide duels.

"Ik vind dat gefluit heel moeilijk", zei Galtier. "'Leo' is een speler die ons veel geeft. Dat heeft hij zeker in het eerste deel van het seizoen gedaan. Hij heeft de magie om uit het niets een assist te geven, te scoren of een juiste bal te geven. Maar je kan niet alles van hem en Kylian Mbappé verwachten."

Messi nam in 2021 in tranen afscheid van FC Barcelona en koos voor een lucratief, tweejarig contract in Parijs. De Argentijn heeft de hooggespannen verwachtingen bij PSG nog niet kunnen waarmaken. Het succes in de Champions League waar de Franse club zo naar snakt, bleef ook dit seizoen uit. Messi leidde Argentinië eind vorig jaar in Qatar wel naar de wereldtitel. De fans van PSG vinden dat ze de gedrevenheid die Messi op het WK uitstraalde te weinig terugzien bij hun club.

De leiding van PSG zei tijdens het WK herhaaldelijk dat Messi zou gaan bijtekenen, maar dat heeft hij nog altijd niet gedaan. De geruchten over een terugkeer naar Barcelona worden intussen steeds sterker.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

15 minuten geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

2 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

4 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

5 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

6 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

8 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

11 uur geleden