Trainer Nagelsmann voelt zich steeds beter na besmetting
MÜNCHEN (ANP) - Julian Nagelsmann voelt zich met de dag beter. De trainer van Bayern München raakte onlangs besmet met het coronavirus en zit afgezonderd thuis. Hij vertrouwt komend weekend in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim volledig op zijn assistenten.
"Ik ben goedgehumeurd en wil graag snel terugkomen", zei Nagelsmann (34) vrijdag tijdens een videogesprek. "Ik ben weer relatief energiek en voel me duidelijk beter dan eerder deze week."
Nagelsmann, die nog niet weet wanneer hij weer naar de club kan komen, moet het duel met Hoffenheim via de televisie volgen. "Ik vertrouw erop dat mijn mensen de juiste bewoordingen zullen gebruiken", aldus de trainer, die de hele wedstrijd in contact staat met zijn assistenten. In de rust gaat hij de selectie niet toespreken.
Griepje
De trainer van Bayern, die twee vaccinaties heeft gehad, heeft geen idee waar en hoe hij corona heeft opgelopen. "Ik kan het niet voor 100 procent verklaren. Ik was er ook wel een beetje bang voor. Ik dacht dat het een griepje was."
Nagelsmann ontbrak woensdagavond in Lissabon op de bank bij de gewonnen uitwedstrijd van zijn ploeg in de Champions League tegen Benfica (0-4). Bayern had aanvankelijk gemeld dat Nagelsmann vanwege griep afwezig was.
Bayern is koploper in de Bundesliga, Hoffenheim staat negende.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
17 minuten geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
10 uur geleden