Trainer Nagelsmann voelt zich steeds beter na besmetting
MÜNCHEN (ANP) - Julian Nagelsmann voelt zich met de dag beter. De trainer van Bayern München raakte onlangs besmet met het coronavirus en zit afgezonderd thuis. Hij vertrouwt komend weekend in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim volledig op zijn assistenten.
"Ik ben goedgehumeurd en wil graag snel terugkomen", zei Nagelsmann (34) vrijdag tijdens een videogesprek. "Ik ben weer relatief energiek en voel me duidelijk beter dan eerder deze week."
Nagelsmann, die nog niet weet wanneer hij weer naar de club kan komen, moet het duel met Hoffenheim via de televisie volgen. "Ik vertrouw erop dat mijn mensen de juiste bewoordingen zullen gebruiken", aldus de trainer, die de hele wedstrijd in contact staat met zijn assistenten. In de rust gaat hij de selectie niet toespreken.
Griepje
De trainer van Bayern, die twee vaccinaties heeft gehad, heeft geen idee waar en hoe hij corona heeft opgelopen. "Ik kan het niet voor 100 procent verklaren. Ik was er ook wel een beetje bang voor. Ik dacht dat het een griepje was."
Nagelsmann ontbrak woensdagavond in Lissabon op de bank bij de gewonnen uitwedstrijd van zijn ploeg in de Champions League tegen Benfica (0-4). Bayern had aanvankelijk gemeld dat Nagelsmann vanwege griep afwezig was.
Bayern is koploper in de Bundesliga, Hoffenheim staat negende.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden