Trainer Nagelsmann voelt zich steeds beter na besmetting
MÜNCHEN (ANP) - Julian Nagelsmann voelt zich met de dag beter. De trainer van Bayern München raakte onlangs besmet met het coronavirus en zit afgezonderd thuis. Hij vertrouwt komend weekend in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim volledig op zijn assistenten.
"Ik ben goedgehumeurd en wil graag snel terugkomen", zei Nagelsmann (34) vrijdag tijdens een videogesprek. "Ik ben weer relatief energiek en voel me duidelijk beter dan eerder deze week."
Nagelsmann, die nog niet weet wanneer hij weer naar de club kan komen, moet het duel met Hoffenheim via de televisie volgen. "Ik vertrouw erop dat mijn mensen de juiste bewoordingen zullen gebruiken", aldus de trainer, die de hele wedstrijd in contact staat met zijn assistenten. In de rust gaat hij de selectie niet toespreken.
Griepje
De trainer van Bayern, die twee vaccinaties heeft gehad, heeft geen idee waar en hoe hij corona heeft opgelopen. "Ik kan het niet voor 100 procent verklaren. Ik was er ook wel een beetje bang voor. Ik dacht dat het een griepje was."
Nagelsmann ontbrak woensdagavond in Lissabon op de bank bij de gewonnen uitwedstrijd van zijn ploeg in de Champions League tegen Benfica (0-4). Bayern had aanvankelijk gemeld dat Nagelsmann vanwege griep afwezig was.
Bayern is koploper in de Bundesliga, Hoffenheim staat negende.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in een aantrekkelijk duel FC Groningen uitgeschakeld in het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Maurice Steijn won met 5-2 op Het Kasteel.
59 minuten geledenRIJNSBURG (ANP) - NEC heeft met grote moeite de tweede ronde bereikt van de KNVB-beker. De ploeg uit Nijmegen liet zich op Sportpark Middelmors in Rijnsburg bijna verrassen door de amateurs van Rijnsburgse Boys.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Veljko Paunovic is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Servië. Hij volgt Dragan Stojkovic op, die eerder deze maand na een nederlaag tegen Albanië (0-1) ontslag nam.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool ging woensdag zonder veel vaste basisspelers onderuit (0-3) in het duel uit de League Cup met Crystal Palace. Coach Arne Slot verdedigde na afloop zijn keuze voor een veredeld tweede elftal en verwees naar het programma dat zijn ploeg de komende anderhalve week moet afwerken. "Maar het past niet bij een club als Liverpool om zes van de laatste zeven wedstrijden te verliezen", erkende hij wel.
13 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Excelsior Maassluis leek woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker op weg naar een strafschoppenserie tegen Eredivisionist Excelsior, dacht ook doelman Tobias van der Kleij. "Ik was me al vijf minuten aan het voorbereiden op 'pingels', maar opeens lag-ie er aan de andere kant in", keek hij terug op het spectaculaire slot. De keeper van de tweededivisionist droomt na de 1-0-zege al van een optreden in De Kuip of de Johan Cruijff ArenA.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De ploeg van trainer Arne Slot verloor in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace. Het was de vierde nederlaag op rij op Anfield.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Lionel Messi is veruit de bestbetaalde voetballer van de Major League Soccer. De achtvoudig winnaar van de Gouden Bal, die onlangs bijtekende bij Inter Miami, voert de salarislijst aan met 20,4 miljoen dollar (17,5 miljoen euro) per jaar. De Zuid-Koreaan Son Heung-min, onlangs aangetrokken door Los Angeles FC, staat op gepaste afstand tweede met 11,1 miljoen dollar (9,6 miljoen euro) per jaar. De Spanjaard Sergio Busquets, die aan het einde van het seizoen stopt bij Inter Miami, is de nummer drie op de lijst met 7,8 miljoen dollar.
1 dag geleden