Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Nagelsmann van Bayern München besmet met coronavirus

Trainer Nagelsmann van Bayern München besmet met coronavirus

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van Bayern München heeft positief getest op het coronavirus. De Duitser ontbrak daarom woensdagavond in Lissabon op de bank bij de gewonnen uitwedstrijd van zijn ploeg in de Champions League tegen Benfica (0-4). Bayern had aanvankelijk gemeld dat Nagelsmann vanwege griep afwezig was.

Een dag na het duel maakte de 'Rekordmeister' bekend dat de 34-jarige trainer positief heeft getest. Nagelsmann is volgens Bayern volledig gevaccineerd tegen het coronavirus. Hij vliegt gescheiden van zijn selectie en staf met een medisch vliegtuig terug naar München. Nagelsmann gaat thuis weer in isolatie.

Zijn assistenten Dino Toppmöller en Xaver Zembrod hebben voorlopig de leiding over de hoofdmacht van Bayern. De koploper van de Bundesliga speelt zaterdag thuis tegen Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

8 minuten geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

54 minuten geleden
De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

1 uur geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

1 uur geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

2 uur geleden
Sevilla moet tribune na staken stadsderby drie duels leeg laten

SEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.

2 uur geleden
Clubs hoeven spelers voor Afrika Cup pas 15 december af te staan

ZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.

3 uur geleden