Trainer Mourinho klaagt na afgang over smalle selectie van Roma
BODØ (ANP) - Trainer José Mourinho was niet heel erg verrast over de ruime nederlaag van zijn AS Roma tegen het Noorse FK Bodø/Glimt in de Conference League (6-1). "We hebben verloren van een team dat meer kwaliteit op het veld had staan", zei hij.
Mourinho hield veel gebruikelijke basisspelers aan de kant, met het oog op de competitiewedstrijd van zondag tegen Napoli. Rick Karsdorp hoefde ook niet in actie te komen. "Ik ben verantwoordelijk want ik heb de opstelling gemaakt", zei Mourinho. "Ik wilde andere spelers een kans geven. Met de beste bedoelingen."
Mourinho concludeerde afgelopen zondag na de nederlaag tegen Juventus (1-0) al dat AS Roma een smalle selectie heeft. Hij vindt het verschil tussen zijn basisspelers en reserves te groot. "Als ik iedere week met dezelfde ploeg zou kunnen spelen, dan zou ik dat doen", zei de Portugees. "Maar ik had toch wel verwacht dat de spelers die nu een kans kregen wel iets beter zouden presteren."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
4 uur geleden