Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Mourinho belangrijk voor Wijnaldum bij keuze voor AS Roma

Trainer Mourinho belangrijk voor Wijnaldum bij keuze voor AS Roma

ROME (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft mede door trainer José Mourinho voor AS Roma gekozen als nieuwe club. "Vanaf het moment dat ik met hem had gesproken, wist ik dat ik naar deze club wilde komen. Ik denk dat elke speler met hem wil werken en ik ben hetzelfde", zei Wijnaldum bij zijn officiële presentatie in Rome. Mourinho is sinds vorig jaar trainer in de Italiaanse hoofdstad en won met AS Roma afgelopen seizoen de Conference League ten koste van Feyenoord.

Wijnaldum werd bij zijn aankomst op de luchthaven van Rome door veel supporters opgewacht. "Ik ben een best verlegen persoon als het op dit soort dingen aankomt, maar ik ben verbaasd over wat de fans voor me deden. Ik wist dat de sfeer hier heel goed kon zijn, maar toch vond ik de ontvangst hier geweldig." De Nederlander komt voor een jaar op huurbasis over van Paris Saint-Germain.

Wijnaldum stapte vorig jaar transfervrij over van Liverpool naar de Franse kampioen. De oud-speler van Feyenoord, PSV en Newcastle United begon het seizoen bij PSG als basiskracht, maar raakte zijn plek al snel kwijt. De 31-jarige middenvelder ontbrak eind vorig seizoen in de selectie van Oranje voor de start van de Nations League, hoewel hij normaal gesproken na Virgil van Dijk de tweede aanvoerder is.

Meer uit Voetbal

Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

51 minuten geleden
The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

6 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

11 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

12 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

12 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

13 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

13 uur geleden