Trainer Mihajlovic langer bij Italiaanse voetbalclub Bologna
BOLOGNA (ANP) - Trainer Sinisa Mihajlovic heeft zijn contract bij de Italiaanse voetbalclub Bologna verlengd. De 51-jarige Servische oud-international ligt nu tot de zomer van 2023 vast bij de club uit de Serie A. Bologna, waar de Nederlanders Mitchell Dijks, Stefano Denswil en Jerdy Schouten voor spelen, staat in de hoogste klasse op de tiende plaats en hervat het seizoen na een onderbreking van ruim drie maanden maandag tegen koploper Juventus.
Bij Mihajlovic werd een jaar geleden acute leukemie aangetroffen. Hij was toen net een paar maanden werkzaam bij Bologna, als opvolger van de ontslagen Filippo Inzaghi.
Mihajlovic heeft een aantal zware chemotherapieën in het ziekenhuis ondergaan. Tussen de behandelingen door probeerde hij zoveel mogelijk trainingen en wedstrijden van Bologna te leiden. De oud-speler van onder meer Sampdoria, Lazio en Internazionale onderging een beenmergtransplantatie en is inmiddels zo goed als hersteld.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
5 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden