Trainer Mihajlovic langer bij Italiaanse voetbalclub Bologna
BOLOGNA (ANP) - Trainer Sinisa Mihajlovic heeft zijn contract bij de Italiaanse voetbalclub Bologna verlengd. De 51-jarige Servische oud-international ligt nu tot de zomer van 2023 vast bij de club uit de Serie A. Bologna, waar de Nederlanders Mitchell Dijks, Stefano Denswil en Jerdy Schouten voor spelen, staat in de hoogste klasse op de tiende plaats en hervat het seizoen na een onderbreking van ruim drie maanden maandag tegen koploper Juventus.
Bij Mihajlovic werd een jaar geleden acute leukemie aangetroffen. Hij was toen net een paar maanden werkzaam bij Bologna, als opvolger van de ontslagen Filippo Inzaghi.
Mihajlovic heeft een aantal zware chemotherapieën in het ziekenhuis ondergaan. Tussen de behandelingen door probeerde hij zoveel mogelijk trainingen en wedstrijden van Bologna te leiden. De oud-speler van onder meer Sampdoria, Lazio en Internazionale onderging een beenmergtransplantatie en is inmiddels zo goed als hersteld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
1 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
6 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
8 uur geleden