Trainer Mihajlovic langer bij Italiaanse voetbalclub Bologna
BOLOGNA (ANP) - Trainer Sinisa Mihajlovic heeft zijn contract bij de Italiaanse voetbalclub Bologna verlengd. De 51-jarige Servische oud-international ligt nu tot de zomer van 2023 vast bij de club uit de Serie A. Bologna, waar de Nederlanders Mitchell Dijks, Stefano Denswil en Jerdy Schouten voor spelen, staat in de hoogste klasse op de tiende plaats en hervat het seizoen na een onderbreking van ruim drie maanden maandag tegen koploper Juventus.
Bij Mihajlovic werd een jaar geleden acute leukemie aangetroffen. Hij was toen net een paar maanden werkzaam bij Bologna, als opvolger van de ontslagen Filippo Inzaghi.
Mihajlovic heeft een aantal zware chemotherapieën in het ziekenhuis ondergaan. Tussen de behandelingen door probeerde hij zoveel mogelijk trainingen en wedstrijden van Bologna te leiden. De oud-speler van onder meer Sampdoria, Lazio en Internazionale onderging een beenmergtransplantatie en is inmiddels zo goed als hersteld.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
27 minuten geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
16 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
20 uur geleden