Trainer ManUnited: een vernedering, Liverpool ligt 6 jaar voor
LIVERPOOL (ANP) - Manager Ralf Rangnick van Manchester United voelt zich met zijn ploeg vernederd. De 'Mancunians' moesten op Anfield met 4-0 buigen voor Liverpool in de Premier League. "Het is beschamend en teleurstellend, misschien zelfs wel vernederend. We moeten accepteren dat zij zes jaar voor liggen op ons", zei de Duitse interim-trainer, die vermoedelijk na dit seizoen wordt opgevolgd door Erik ten Hag.
Liverpool won eerder dit seizoen op Old Trafford met 5-0 van ManUnited en zegevierde voor eigen publiek wederom met grote cijfers. Nog nooit moest Manchester United in een seizoen zoveel goals incasseren tegen een bepaalde tegenstander.
"Toen Jürgen Klopp naar Liverpool kwam, veranderde dat de club. Niet alleen hun ploeg werd beter, maar het tilde de club en de hele stad naar een hoger niveau", zei Rangnick over zijn landgenoot Klopp. De Duitser werkt sinds 2015 bij de 'Reds' en won met Liverpool onder meer de Champions League en de landstitel.
"Dat moet met ons ook gaan gebeuren in de komende transferperiodes", aldus Rangnick. Volgens Engelse media wil Manchester United nog deze week de komst van Ten Hag aankondigen, ook om de aandacht weg te nemen bij de sportieve tegenslagen. Ajax ontvangt een afkoopsom voor Ten Hag, omdat zijn contract nog een jaar doorloopt. Naar verluidt is Alfred Schreuder, de huidige trainer van Club Brugge, een belangrijke kandidaat om Ten Hag op te volgen in Amsterdam.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - Xandra Velzeboer en Jorrit Bergsma zijn zondag de vlaggendragers tijdens de sluitingsceremonie van de Olympische Winterspelen, die niet in Milaan maar in Verona plaatsvindt. Velzeboer won in het shorttrack twee gouden medailles, op de 500 en de 1000 meter. Langebaanschaatser Bergsma won zaterdag goud op de massastart, nadat hij eerder al brons had gepakt op de 10 kilometer.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.
10 uur geleden