Trainer Manchester United spreekt van 'slechtste dag ooit'
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjær van Manchester United heeft zijn 'slechtste dag ooit' uit zijn carrière beleefd met de forse nederlaag tegen Tottenham Hotspur zondagmiddag (6-1). Dat vertelde de Noor na afloop van de evenaring van de grootste thuisnederlaag uit de historie van United.
"Het is erg gênant, het deed alle spelers pijn", bekende Solskjær. "Het doet me pijn als manager." Solskjær's ploeg kwam nog wel op voorsprong, maar was na de rode kaart voor spits Anthony Martial kansloos.
"Ik steek mijn vinger hier voor op, ik ben hier verantwoordelijk voor. Ik beloof dat we alles zullen doen wat we kunnen om dit om te draaien."
Mourinho
Trainer van Tottenham José Mourinho haalde juist zijn gelijk, vond hij. Critici waren de laatste tijd niet te spreken over de defensieve speelstijl van de Portugees. "Stel je voor dat mijn spelers een aanvallende coach zouden hebben", was Mourinho cynisch. "Met een verdedigende coach scoorden ze zes keer. Met een aanvallende coach zouden ze er 10, 11, of 12 maken."
Hij prees daarna de mentaliteit van zijn ploeg. "Iedereen geeft alles. De ploeg zit natuurlijk vol met kwaliteit en talent."
De laatste keer dat Tottenham op Old Trafford wist te winnen was in 2018 (3-0). Toen stond Mourinho nog bij Manchester United onder contract.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.
2 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
4 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.
5 uur geledenORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
18 uur geleden