Trainer Manchester United spreekt van 'slechtste dag ooit'
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjær van Manchester United heeft zijn 'slechtste dag ooit' uit zijn carrière beleefd met de forse nederlaag tegen Tottenham Hotspur zondagmiddag (6-1). Dat vertelde de Noor na afloop van de evenaring van de grootste thuisnederlaag uit de historie van United.
"Het is erg gênant, het deed alle spelers pijn", bekende Solskjær. "Het doet me pijn als manager." Solskjær's ploeg kwam nog wel op voorsprong, maar was na de rode kaart voor spits Anthony Martial kansloos.
"Ik steek mijn vinger hier voor op, ik ben hier verantwoordelijk voor. Ik beloof dat we alles zullen doen wat we kunnen om dit om te draaien."
Mourinho
Trainer van Tottenham José Mourinho haalde juist zijn gelijk, vond hij. Critici waren de laatste tijd niet te spreken over de defensieve speelstijl van de Portugees. "Stel je voor dat mijn spelers een aanvallende coach zouden hebben", was Mourinho cynisch. "Met een verdedigende coach scoorden ze zes keer. Met een aanvallende coach zouden ze er 10, 11, of 12 maken."
Hij prees daarna de mentaliteit van zijn ploeg. "Iedereen geeft alles. De ploeg zit natuurlijk vol met kwaliteit en talent."
De laatste keer dat Tottenham op Old Trafford wist te winnen was in 2018 (3-0). Toen stond Mourinho nog bij Manchester United onder contract.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
5 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
13 uur geleden