Trainer Malone langer bij basketbalclub Denver Nuggets
DENVER (ANP) - Trainer Michael Malone is beloond voor zijn goede prestaties met basketbalploeg Denver Nuggets in de NBA. De Amerikaanse formatie heeft het contract met de succesvolle coach tot aan het einde van het seizoen 2022-2023 verlengd.
Malone is bezig met zijn vijfde seizoen bij Denver Nuggets, dat zondag tegen Phoenix Suns een zevende zege op rij vierde (113-111). Hij laat zijn ploeg ieder jaar beter presteren. Malone debuteerde in het seizoen 2015/2016 met 33 overwinningen. Denver vierde een jaar later 40 zeges en weer een competitie later won de ploeg 46 keer. Malone leidde Denver Nuggets afgelopen seizoen met 54 overwinningen naar de tweede ronde van de play-offs.
"En nu kijk ik er naar uit om ons ultieme doel, de titel in de NBA, te realiseren", reageert Malone.
Denver Nuggets staat op dit moment tweede in de Western Conference van NBA, achter LA Lakers.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
13 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
16 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
17 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
17 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
20 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
22 uur geleden