
Trainer Mainz vindt schorsing El Ghazi terecht
MAINZ (ANP) - Mainz-trainer Bo Svensson staat achter de beslissing van zijn club om aanvaller Anwar El Ghazi te schorsen. Tijdens een persconferentie gaf de Deen wel toe dat het ontbreken van El Ghazi tijdens trainingen en wedstrijden niet ideaal is, gezien zijn al beperkte selectie. "Maar ik denk dat we het zo goed hebben aangepakt", aldus Svensson.
Mainz zette oud-Ajacied El Ghazi dinsdag op non-actief vanwege een pro-Palestijnse post op Instagram. De aanvaller vond onder meer dat er sprake is van genocide door Israël. Mainz vond dit onacceptabel.
Het laaggeklasseerde Mainz heeft voorin al te maken met verschillende afwezigen. El Ghazi's schorsing heeft het er volgens Svensson "niet makkelijker" op gemaakt.
El Ghazi staat sinds vorige maand onder contract bij Mainz. Vorig seizoen speelde hij voor PSV.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft op de valreep een zege geboekt op Heracles Almelo. De ploeg van trainer Carl Hoefkens won in het eigen stadion met 2-1 van de nummer laatst van de Eredivisie. Sydney van Hooijdonk bezorgde NAC vijf minuten voor tijd de winst.
57 minuten geledenSITTARD (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij verloren. Na FC Groningen (0-1) was ook Fortuna Sittard te sterk voor het elftal van trainer Ron Jans: 1-0. FC Utrecht begint donderdag tegen Olympique Lyon aan het hoofdtoernooi van de Europa League.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 3-1 gewonnen van Helmond Sport. Bij deze Airborne-wedstrijd, waarmee de Slag om Arnhem werd herdacht, was het GelreDome met ruim 24.000 plaatsen uitverkocht. Vitesse leek vorige maand nog uit het betaald voetbal te verdwijnen nadat de proflicentie was afgenomen. Die kreeg de club na een hoger beroep op 3 september weer terug.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Chelsea zijn eerste nederlaag van het seizoen toegebracht in de Premier League. De formatie van trainer Rúben Amorim won het duel in Manchester met 2-1. Bij beide ploegen werd voor rust een speler weggestuurd.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is in punten op gelijke hoogte gekomen met PSV, de nummer 2 van de ranglijst. De ploeg van trainer Dick Lukkien was in het eigen stadion met 2-0 te sterk voor Telstar.
3 uur geledenVERONA (ANP) - Juventus heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Igor Tudor kwam bij Hellas Verona niet verder dan 1-1. Napoli is nu als enige club nog zonder puntenverlies. De regerend kampioen ontvangt maandag Pisa.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Excelsior heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de nederlaag van zondag tegen Sparta. De Rotterdammers verloren toen door een doelpunt diep in blessuretijd (0-1). In het uitduel met FC Volendam was het juist Excelsior dat in de absolute slotfase het verschil maakte: 1-2.
5 uur geleden