Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Lukkien blijft strijdbaar met FC Emmen

Trainer Lukkien blijft strijdbaar met FC Emmen

WAALWIJK (ANP) - Trainer Dick Lukkien legt zich ook na de nederlaag van zijn FC Emmen bij RKC Waalwijk (1-0) niet neer bij degradatie uit de Eredivisie. "Ik blijf knokken", zei hij voor de camera van ESPN.

Lukkien gaf ook toe dat hij die strijdlust niet bij veel van zijn spelers had gezien. "We waren niet weerbaar genoeg. Dat stelt me wel teleur", zei hij. "We werden soms zo van de bal gelopen. Ik ben in de rust ook wel uit mijn slof geschoten. Er zat bij ons zo weinig gif in ons spel."

Emmen wacht na 22 competitieduels nog altijd op de eerste zege. Het verschil met RKC, dat vijftiende staat, is opgelopen tot 13 punten. Emmen heeft voorlopig 7 punten minder dan Willem II, dat zestiende staat. Die positie verplicht aan het einde van het seizoen tot deelname aan de play-offs tegen degradatie.

Emmen kreeg eigenlijk maar één goede kans tegen RKC. Michael de Leeuw schoot in de openingsfase van de tweede helt hard over. "Die bal moet ik maken", zei de aanvoerder van Emmen. "Dan kan het een heel andere wedstrijd voor ons worden. Maar ik schiet die bal zo slecht. Dat neem ik mezelf kwalijk."

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

5 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

6 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

7 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

7 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

7 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden