Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch ziet Vitesse te veel kansen missen tegen AS Roma

Trainer Letsch ziet Vitesse te veel kansen missen tegen AS Roma

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch baalde van de thuisnederlaag van Vitesse tegen AS Roma (0-1) in de achtste finales van de Conference League. "We hebben in de eerste helft veel te veel kansen gemist", zei hij. "Op Europees niveau krijg je zelden zoveel kansen in één helft. Zeker niet tegen een sterke tegenstander als AS Roma."

Loïs Openda miste de grootste mogelijkheid van Vitesse. De spits schoot over terwijl hij slechts een meter voor de doellijn stond. "Ik dacht eerst, hoe kan dat nu", zei Letsch. "Maar misschien kwam het wel vanwege het slechte veld en stuiterde de bal net even voor zijn voeten."

Vitesse werd in de tweede helft nauwelijks meer gevaarlijk nadat trainer José Mourinho van AS Roma gebruikelijke basisspelers als Lorenzo Pellegrini, Stephan El Shaarawy, Bryan Cristante, Chris Smalling en de Nederlandse rechtsback Rick Karsdorp op het veld liet komen.

"Toen zag je hoe sterk ze zijn", erkende Letsch. "Maar laten we ons vasthouden aan de eerste helft. Een sterke ploeg als Atalanta kreeg afgelopen zaterdag veel minder kansen tegen AS Roma. Laten we vooral geloven in onszelf. Natuurlijk hebben we volgende week nog kans tijdens de return. Als we dat niet geloven, dan hoeven we niet eens meer te gaan."

Eli Dasa was het helemaal met zijn Duitse trainer eens. De rechtsback van Vitesse werd na de wedstrijd geprezen door trainer Mourinho. "We hadden het vooral lastig met Dasa", zei de Portugees. "Daar heb ik weinig aan", zei Dasa. "Ik had liever gehad dat hij ons had moeten feliciteren met een overwinning."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

8 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

8 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

13 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

19 uur geleden