Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch ziet Vitesse te veel kansen missen tegen AS Roma

Trainer Letsch ziet Vitesse te veel kansen missen tegen AS Roma

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch baalde van de thuisnederlaag van Vitesse tegen AS Roma (0-1) in de achtste finales van de Conference League. "We hebben in de eerste helft veel te veel kansen gemist", zei hij. "Op Europees niveau krijg je zelden zoveel kansen in één helft. Zeker niet tegen een sterke tegenstander als AS Roma."

Loïs Openda miste de grootste mogelijkheid van Vitesse. De spits schoot over terwijl hij slechts een meter voor de doellijn stond. "Ik dacht eerst, hoe kan dat nu", zei Letsch. "Maar misschien kwam het wel vanwege het slechte veld en stuiterde de bal net even voor zijn voeten."

Vitesse werd in de tweede helft nauwelijks meer gevaarlijk nadat trainer José Mourinho van AS Roma gebruikelijke basisspelers als Lorenzo Pellegrini, Stephan El Shaarawy, Bryan Cristante, Chris Smalling en de Nederlandse rechtsback Rick Karsdorp op het veld liet komen.

"Toen zag je hoe sterk ze zijn", erkende Letsch. "Maar laten we ons vasthouden aan de eerste helft. Een sterke ploeg als Atalanta kreeg afgelopen zaterdag veel minder kansen tegen AS Roma. Laten we vooral geloven in onszelf. Natuurlijk hebben we volgende week nog kans tijdens de return. Als we dat niet geloven, dan hoeven we niet eens meer te gaan."

Eli Dasa was het helemaal met zijn Duitse trainer eens. De rechtsback van Vitesse werd na de wedstrijd geprezen door trainer Mourinho. "We hadden het vooral lastig met Dasa", zei de Portugees. "Daar heb ik weinig aan", zei Dasa. "Ik had liever gehad dat hij ons had moeten feliciteren met een overwinning."

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

14 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

14 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden