Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch van Vitesse is boos en teleurgesteld

Trainer Letsch van Vitesse is boos en teleurgesteld

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch was naar eigen zeggen boos en teleurgesteld na de nederlaag van Vitesse tegen PSV (0-5). "Dat lijkt me ook wel logisch", zei hij. "Hoe kunnen we nu zo slecht verdedigen. Ik snap het niet."

Vitesse leed de vierde nederlaag op rij. Drie in de competitie en afgelopen woensdag tegen Ajax (5-0) in de kwartfinale van de KNVB-beker. De doelcijfers van de laatste vier wedstrijden van de club uit Arnhem zijn veelzeggend (1-16). "We trainen het hele jaar om wedstrijden te winnen", zei Letsch. "Dan is zo'n serie heel erg pijnlijk."

Vitesse leek tegen PSV vooral een speler op het middenveld tekort te komen. Dat kwam misschien ook omdat de club uit Arnhem tot aan de rust bleef vasthouden aan een speelwijze met vijf verdedigers. "Maar het gaat mij er vooral om hoe makkelijk we in de eerste helft drie doelpunten weggeven", zei Letsch.

"In de rust heb ik aangegeven dat we deze wedstrijd niet meer gaan winnen", zei Letsch. "Maar ik wilde wel mannen bij ons op het veld zien. Toch geven we in mijn ogen weer twee doelpunten makkelijk weg. Mijn spelers hebben zondag vrij. Maandag moeten we kijken hoe we dit gaan veranderen. We moeten onszelf 'resetten.' Want donderdag wacht alweer een duel met Rapid Wien in de Conference League."

Meer uit Voetbal

Go Ahead walst over PEC Zwolle heen in bewogen IJsselderby: 5-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.

15 minuten geleden
Van Dijk zegt sorry tegen fans Liverpool na nederlaag tegen City

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.

53 minuten geleden
Schouten wacht operatie om kruisbandblessure en mist WK

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.

1 uur geleden
IJsselderby 1,5 uur later begonnen na ontruiming vak met PEC-fans

DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.

2 uur geleden
Feyenoord mist Hadj Moussa tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.

2 uur geleden
ME ontruimt vak met PEC-fans bij IJsselderby om gezichtsbedekking

ZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.

3 uur geleden
Aftrap IJsselderby uitgesteld om gezichtsbedekking PEC-supporters

DEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.

3 uur geleden