Trainer Letsch van Vitesse is boos en teleurgesteld
ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch was naar eigen zeggen boos en teleurgesteld na de nederlaag van Vitesse tegen PSV (0-5). "Dat lijkt me ook wel logisch", zei hij. "Hoe kunnen we nu zo slecht verdedigen. Ik snap het niet."
Vitesse leed de vierde nederlaag op rij. Drie in de competitie en afgelopen woensdag tegen Ajax (5-0) in de kwartfinale van de KNVB-beker. De doelcijfers van de laatste vier wedstrijden van de club uit Arnhem zijn veelzeggend (1-16). "We trainen het hele jaar om wedstrijden te winnen", zei Letsch. "Dan is zo'n serie heel erg pijnlijk."
Vitesse leek tegen PSV vooral een speler op het middenveld tekort te komen. Dat kwam misschien ook omdat de club uit Arnhem tot aan de rust bleef vasthouden aan een speelwijze met vijf verdedigers. "Maar het gaat mij er vooral om hoe makkelijk we in de eerste helft drie doelpunten weggeven", zei Letsch.
"In de rust heb ik aangegeven dat we deze wedstrijd niet meer gaan winnen", zei Letsch. "Maar ik wilde wel mannen bij ons op het veld zien. Toch geven we in mijn ogen weer twee doelpunten makkelijk weg. Mijn spelers hebben zondag vrij. Maandag moeten we kijken hoe we dit gaan veranderen. We moeten onszelf 'resetten.' Want donderdag wacht alweer een duel met Rapid Wien in de Conference League."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
54 minuten geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden