Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch van Vitesse is boos en teleurgesteld

Trainer Letsch van Vitesse is boos en teleurgesteld

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch was naar eigen zeggen boos en teleurgesteld na de nederlaag van Vitesse tegen PSV (0-5). "Dat lijkt me ook wel logisch", zei hij. "Hoe kunnen we nu zo slecht verdedigen. Ik snap het niet."

Vitesse leed de vierde nederlaag op rij. Drie in de competitie en afgelopen woensdag tegen Ajax (5-0) in de kwartfinale van de KNVB-beker. De doelcijfers van de laatste vier wedstrijden van de club uit Arnhem zijn veelzeggend (1-16). "We trainen het hele jaar om wedstrijden te winnen", zei Letsch. "Dan is zo'n serie heel erg pijnlijk."

Vitesse leek tegen PSV vooral een speler op het middenveld tekort te komen. Dat kwam misschien ook omdat de club uit Arnhem tot aan de rust bleef vasthouden aan een speelwijze met vijf verdedigers. "Maar het gaat mij er vooral om hoe makkelijk we in de eerste helft drie doelpunten weggeven", zei Letsch.

"In de rust heb ik aangegeven dat we deze wedstrijd niet meer gaan winnen", zei Letsch. "Maar ik wilde wel mannen bij ons op het veld zien. Toch geven we in mijn ogen weer twee doelpunten makkelijk weg. Mijn spelers hebben zondag vrij. Maandag moeten we kijken hoe we dit gaan veranderen. We moeten onszelf 'resetten.' Want donderdag wacht alweer een duel met Rapid Wien in de Conference League."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden