Trainer Letsch na negatieve coronatest terug op bank bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch keert zaterdag bij de uitwedstrijd tegen Ajax terug op de bank bij Vitesse. De Duitser ontbrak vorige week na een positieve test op het coronavirus en werd vervangen door Edward Sturing. Inmiddels heeft hij negatief getest.
Negen betrokkenen van de Arnhemse club kregen een positieve test, inmiddels is iedereen weer negatief. De enige speler van de negen, Jacob Rasmussen, zit tegen Ajax echter nog niet bij de selectie. "Hij heeft anderhalve week niet getraind, vandaar", liet een woordvoerder van de club weten.
Meer uit Voetbal
LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
1 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
4 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
6 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
22 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
23 uur geleden