Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch is trots op Vitesse

Trainer Letsch is trots op Vitesse

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Thomas Letsch van Vitesse was vooral trots op zijn ploeg na de nederlaag bij Ajax (2-1). "Want we speelden echt heel goed", zei hij. "Dat overheerst bij mij. Al ben ik natuurlijk ook teleurgesteld in het resultaat."

Ajax speelde ruim een helft met tien man, na een rode kaart voor Edson Álvarez. "Maar ook in de openingsfase kregen we al goede kansen. Helaas gaat het in het voetbal om kansen benutten. Dat hadden we beter kunnen doen. Maar we hebben een groot deel van de wedstrijd gecontroleerd. Daar ben ik erg tevreden over."

Letsch zat afgelopen week in quarantaine, na een positieve coronatest. Net als zeven andere leden van zijn technische staf. "En toch hebben we voor elkaar gekregen dat we hier zo goed hebben gespeeld. Dat vind ik echt een heel goed signaal. Het waren moeilijke dagen. Soms had ik een dag koorts en soms had ik een dag nergens last van. Gelukkig kreeg ik vrijdagavond te horen dat ik negatief getest had. Ik had deze wedstrijd niet willen missen."

Meer uit Voetbal

PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

5 minuten geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

14 minuten geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

21 minuten geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

2 uur geleden
Kuijt: resultaat voor Fenerbahçe nu belangrijker dan sentiment

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.

3 uur geleden
Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

3 uur geleden