Trainer Letsch is trots op Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Thomas Letsch van Vitesse was vooral trots op zijn ploeg na de nederlaag bij Ajax (2-1). "Want we speelden echt heel goed", zei hij. "Dat overheerst bij mij. Al ben ik natuurlijk ook teleurgesteld in het resultaat."
Ajax speelde ruim een helft met tien man, na een rode kaart voor Edson Álvarez. "Maar ook in de openingsfase kregen we al goede kansen. Helaas gaat het in het voetbal om kansen benutten. Dat hadden we beter kunnen doen. Maar we hebben een groot deel van de wedstrijd gecontroleerd. Daar ben ik erg tevreden over."
Letsch zat afgelopen week in quarantaine, na een positieve coronatest. Net als zeven andere leden van zijn technische staf. "En toch hebben we voor elkaar gekregen dat we hier zo goed hebben gespeeld. Dat vind ik echt een heel goed signaal. Het waren moeilijke dagen. Soms had ik een dag koorts en soms had ik een dag nergens last van. Gelukkig kreeg ik vrijdagavond te horen dat ik negatief getest had. Ik had deze wedstrijd niet willen missen."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Femke Liefting sluit weer aan bij het Nederlands elftal. De keepster van Ajax miste vrijdag de gewonnen uitwedstrijd tegen Hongarije (0-8) omdat ze ziek was.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
17 uur geleden