Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel

Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel

ARNHEM (ANP) - De Duitser Thomas Letsch heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Vitesse genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De Arnhemse ploeg kwam achter gesloten deuren op trainingscomplex Papendal niet verder dan 3-3 in een oefenduel met Jong FC Utrecht. Oussama Darfalou scoorde twee keer, maar miste ook een strafschop.

De Algerijnse spits, vorig seizoen uitgeleend aan VVV-Venlo, kopte in het eerste half uur twee keer raak. Na de aansluitingstreffer van Giovanni de la Vega miste Darfalou een penalty. Tommy van Butselaar bracht Jong FC Utrecht kort na rust langszij, maar via de net ingevallen Daan Huisman kwam Vitesse in de 77e minuut opnieuw op voorsprong. In de slotfase trok Mohamed Mallahi de stand weer gelijk namens de Utrechtse beloften, die in de Keuken Kampioen Divisie spelen.

Letsch ondertekende eind mei een tweejarig contract bij Vitesse. Hij volgt interim-trainer Edward Sturing op bij de club die als zevende eindigde in de eredivisie.

Fortuna Sittard oefende zaterdag ook. De Limburgse ploeg van trainer Kevin Hofland versloeg de amateurs van RKSV Bekkerveld met 9-1.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden