Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel
ARNHEM (ANP) - De Duitser Thomas Letsch heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Vitesse genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De Arnhemse ploeg kwam achter gesloten deuren op trainingscomplex Papendal niet verder dan 3-3 in een oefenduel met Jong FC Utrecht. Oussama Darfalou scoorde twee keer, maar miste ook een strafschop.
De Algerijnse spits, vorig seizoen uitgeleend aan VVV-Venlo, kopte in het eerste half uur twee keer raak. Na de aansluitingstreffer van Giovanni de la Vega miste Darfalou een penalty. Tommy van Butselaar bracht Jong FC Utrecht kort na rust langszij, maar via de net ingevallen Daan Huisman kwam Vitesse in de 77e minuut opnieuw op voorsprong. In de slotfase trok Mohamed Mallahi de stand weer gelijk namens de Utrechtse beloften, die in de Keuken Kampioen Divisie spelen.
Letsch ondertekende eind mei een tweejarig contract bij Vitesse. Hij volgt interim-trainer Edward Sturing op bij de club die als zevende eindigde in de eredivisie.
Fortuna Sittard oefende zaterdag ook. De Limburgse ploeg van trainer Kevin Hofland versloeg de amateurs van RKSV Bekkerveld met 9-1.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
10 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
12 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
14 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
18 uur geleden