Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel

Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel

ARNHEM (ANP) - De Duitser Thomas Letsch heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Vitesse genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De Arnhemse ploeg kwam achter gesloten deuren op trainingscomplex Papendal niet verder dan 3-3 in een oefenduel met Jong FC Utrecht. Oussama Darfalou scoorde twee keer, maar miste ook een strafschop.

De Algerijnse spits, vorig seizoen uitgeleend aan VVV-Venlo, kopte in het eerste half uur twee keer raak. Na de aansluitingstreffer van Giovanni de la Vega miste Darfalou een penalty. Tommy van Butselaar bracht Jong FC Utrecht kort na rust langszij, maar via de net ingevallen Daan Huisman kwam Vitesse in de 77e minuut opnieuw op voorsprong. In de slotfase trok Mohamed Mallahi de stand weer gelijk namens de Utrechtse beloften, die in de Keuken Kampioen Divisie spelen.

Letsch ondertekende eind mei een tweejarig contract bij Vitesse. Hij volgt interim-trainer Edward Sturing op bij de club die als zevende eindigde in de eredivisie.

Fortuna Sittard oefende zaterdag ook. De Limburgse ploeg van trainer Kevin Hofland versloeg de amateurs van RKSV Bekkerveld met 9-1.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

3 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

3 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

3 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

4 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

5 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

15 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

17 uur geleden