Trainer Letsch begint bij Vitesse met gelijkspel
ARNHEM (ANP) - De Duitser Thomas Letsch heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Vitesse genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De Arnhemse ploeg kwam achter gesloten deuren op trainingscomplex Papendal niet verder dan 3-3 in een oefenduel met Jong FC Utrecht. Oussama Darfalou scoorde twee keer, maar miste ook een strafschop.
De Algerijnse spits, vorig seizoen uitgeleend aan VVV-Venlo, kopte in het eerste half uur twee keer raak. Na de aansluitingstreffer van Giovanni de la Vega miste Darfalou een penalty. Tommy van Butselaar bracht Jong FC Utrecht kort na rust langszij, maar via de net ingevallen Daan Huisman kwam Vitesse in de 77e minuut opnieuw op voorsprong. In de slotfase trok Mohamed Mallahi de stand weer gelijk namens de Utrechtse beloften, die in de Keuken Kampioen Divisie spelen.
Letsch ondertekende eind mei een tweejarig contract bij Vitesse. Hij volgt interim-trainer Edward Sturing op bij de club die als zevende eindigde in de eredivisie.
Fortuna Sittard oefende zaterdag ook. De Limburgse ploeg van trainer Kevin Hofland versloeg de amateurs van RKSV Bekkerveld met 9-1.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
7 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
10 uur geleden