
Trainer Leipzig wil niet meer aan landstitel denken
LEIPZIG (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van RB Leipzig wil niet meer aan de landstitel denken, na het gelijkspel tegen Freiburg (1-1). "We laten dit seizoen te veel punten liggen". zei de pas 32-jarige coach. "Ook nu hebben we weer zes grote kansen gemist. Bayern München gaat beter om met de mogelijkheden. Dus zal het wel weer Bayern worden."
Leipzig heeft nu vier punten minder dan de koploper uit Beieren, die zondag op bezoek gaat bij 1. FC Union Berlin. De achterstand op het als tweede geklasseerde Dortmund is opgelopen naar drie punten. "Laten wij nu maar proberen bij de eerste vier te eindigen", doelde Nagelsmann op de posities die aan het einde van het seizoen recht geven op deelname aan de volgende editie van de Champions League."
"Als je op bezoek bij Freiburg verliest (2-1) en in eigen stadion niet verder komt dan 1-1 dan mag je niet over de Duitse landstitel praten", concludeerde Nagelsmann.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Jeremie Frimpong (24) is enkele weken uitgeschakeld met een blessure aan zijn hamstring. Liverpool-coach Arne Slot zei tijdens een persconferentie dat de verdediger tot en met de interlandperiode van Oranje er bij Liverpool uitligt. Dat betekent dat Frimpong de kwalificatie-interlands voor het WK van 2026 thuis tegen Polen en uit tegen Litouwen hoogstwaarschijnlijk zal missen.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé (26) heeft zijn contract met FC Barcelona verlengd tot 2030. De Franse verdediger maakte in 2022 de overstap van FC Sevilla naar FC Barcelona. Destijds was er een bedrag van 50 miljoen euro gemoeid met zijn overgang.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bij Eredivisieclub NEC is afgelopen week voor 15.000 euro aan tenues en andere merchandise gestolen uit het Goffertstadion. Daarbij zaten veel wedstrijdshirts die eigenlijk volgende week in de verkoop zouden gaan. Door de inbraak kan dit maar in beperkte mate.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.
1 dag geleden