Trainer Langeler begint bij PEC Zwolle met gelijkspel
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het nieuwe seizoen gelijkgespeeld. Het elftal van de teruggekeerde trainer Art Langeler kwam tegen Borussia Dortmund onder 23 niet verder dan 1-1.
Linkerverdediger Kenneth Paal opende kort voor rust uit een vrije trap de score. Marco Pasalic scoorde in de 87e minuut tegen.
"Veel jongens kende ik alleen nog maar van trainingen en had ik nog nooit in een wedstrijd aan het werk gezien. Het was zodoende goed om die spelers ook eens op een andere manier aan het werk te zien", aldus Langeler, die tot voor kort werkte als directeur voetbalontwikkeling bij de KNVB. Marcel Lucassen volgde hem op. Langeler was van 2010 tot 2013 al hoofdtrainer van PEC Zwolle.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
26 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden