Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in
MADRID (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea heeft na de nederlaag bij Real Madrid (2-0) zijn spelers moed ingepraat. "Ik heb tegen ze gezegd dat in de return op Stamford Bridge speciale dingen kunnen gebeuren", aldus Lampard, wiens ploeg in Madrid de schade beperkt hield tijdens het eerste duel met Real in de kwartfinales van de Champions League.
Hoewel Chelsea het laatste half uur met tien man moest spelen na rood voor Ben Chilwell, heeft de ploeg van Lampard nog steeds uitzicht op een plek in de halve finales. Real Madrid verzuimde namelijk vooral in de slotfase om vaker te scoren. Chelsea kreeg zelf ook goede kansen via João Félix, Raheem Sterling en invaller Mason Mount.
"We hebben goede dingen laten zien, maar de uitslag is de realiteit", aldus Lampard, die het seizoen als interim-trainer afmaakt na het ontslag van Graham Potter. "De spelers zitten in een heel moeilijke periode en missen wat vertrouwen. Maar we moeten erin geloven. Want als je geen geloof hebt, lukt het in de topsport niet. Je mindset en het geloof dat je moet hebben, kunnen het verschil maken tussen winst of verlies. Ik heb zelf als speler ook wedstrijden meegemaakt waarin alles nog omdraaide. We hebben volgende week 90 minuten om dat te bewerkstelligen."
Hoewel Chelsea honderden miljoenen uittrok voor nieuwe spelers, staan de 'Blues' in de Premier League slechts op de elfde plaats. De club ontsloeg dit seizoen met Thomas Tuchel en Potter al twee trainers.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
24 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden