Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

MADRID (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea heeft na de nederlaag bij Real Madrid (2-0) zijn spelers moed ingepraat. "Ik heb tegen ze gezegd dat in de return op Stamford Bridge speciale dingen kunnen gebeuren", aldus Lampard, wiens ploeg in Madrid de schade beperkt hield tijdens het eerste duel met Real in de kwartfinales van de Champions League.

Hoewel Chelsea het laatste half uur met tien man moest spelen na rood voor Ben Chilwell, heeft de ploeg van Lampard nog steeds uitzicht op een plek in de halve finales. Real Madrid verzuimde namelijk vooral in de slotfase om vaker te scoren. Chelsea kreeg zelf ook goede kansen via João Félix, Raheem Sterling en invaller Mason Mount.

"We hebben goede dingen laten zien, maar de uitslag is de realiteit", aldus Lampard, die het seizoen als interim-trainer afmaakt na het ontslag van Graham Potter. "De spelers zitten in een heel moeilijke periode en missen wat vertrouwen. Maar we moeten erin geloven. Want als je geen geloof hebt, lukt het in de topsport niet. Je mindset en het geloof dat je moet hebben, kunnen het verschil maken tussen winst of verlies. Ik heb zelf als speler ook wedstrijden meegemaakt waarin alles nog omdraaide. We hebben volgende week 90 minuten om dat te bewerkstelligen."

Hoewel Chelsea honderden miljoenen uittrok voor nieuwe spelers, staan de 'Blues' in de Premier League slechts op de elfde plaats. De club ontsloeg dit seizoen met Thomas Tuchel en Potter al twee trainers.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

2 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

3 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

4 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

4 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

5 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

5 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

6 uur geleden