Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

MADRID (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea heeft na de nederlaag bij Real Madrid (2-0) zijn spelers moed ingepraat. "Ik heb tegen ze gezegd dat in de return op Stamford Bridge speciale dingen kunnen gebeuren", aldus Lampard, wiens ploeg in Madrid de schade beperkt hield tijdens het eerste duel met Real in de kwartfinales van de Champions League.

Hoewel Chelsea het laatste half uur met tien man moest spelen na rood voor Ben Chilwell, heeft de ploeg van Lampard nog steeds uitzicht op een plek in de halve finales. Real Madrid verzuimde namelijk vooral in de slotfase om vaker te scoren. Chelsea kreeg zelf ook goede kansen via João Félix, Raheem Sterling en invaller Mason Mount.

"We hebben goede dingen laten zien, maar de uitslag is de realiteit", aldus Lampard, die het seizoen als interim-trainer afmaakt na het ontslag van Graham Potter. "De spelers zitten in een heel moeilijke periode en missen wat vertrouwen. Maar we moeten erin geloven. Want als je geen geloof hebt, lukt het in de topsport niet. Je mindset en het geloof dat je moet hebben, kunnen het verschil maken tussen winst of verlies. Ik heb zelf als speler ook wedstrijden meegemaakt waarin alles nog omdraaide. We hebben volgende week 90 minuten om dat te bewerkstelligen."

Hoewel Chelsea honderden miljoenen uittrok voor nieuwe spelers, staan de 'Blues' in de Premier League slechts op de elfde plaats. De club ontsloeg dit seizoen met Thomas Tuchel en Potter al twee trainers.

Meer uit Voetbal

Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

2 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

3 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

7 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

8 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

20 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

23 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

23 uur geleden