Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

Trainer Lampard praat spelers van Chelsea moed in

MADRID (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea heeft na de nederlaag bij Real Madrid (2-0) zijn spelers moed ingepraat. "Ik heb tegen ze gezegd dat in de return op Stamford Bridge speciale dingen kunnen gebeuren", aldus Lampard, wiens ploeg in Madrid de schade beperkt hield tijdens het eerste duel met Real in de kwartfinales van de Champions League.

Hoewel Chelsea het laatste half uur met tien man moest spelen na rood voor Ben Chilwell, heeft de ploeg van Lampard nog steeds uitzicht op een plek in de halve finales. Real Madrid verzuimde namelijk vooral in de slotfase om vaker te scoren. Chelsea kreeg zelf ook goede kansen via João Félix, Raheem Sterling en invaller Mason Mount.

"We hebben goede dingen laten zien, maar de uitslag is de realiteit", aldus Lampard, die het seizoen als interim-trainer afmaakt na het ontslag van Graham Potter. "De spelers zitten in een heel moeilijke periode en missen wat vertrouwen. Maar we moeten erin geloven. Want als je geen geloof hebt, lukt het in de topsport niet. Je mindset en het geloof dat je moet hebben, kunnen het verschil maken tussen winst of verlies. Ik heb zelf als speler ook wedstrijden meegemaakt waarin alles nog omdraaide. We hebben volgende week 90 minuten om dat te bewerkstelligen."

Hoewel Chelsea honderden miljoenen uittrok voor nieuwe spelers, staan de 'Blues' in de Premier League slechts op de elfde plaats. De club ontsloeg dit seizoen met Thomas Tuchel en Potter al twee trainers.

Meer uit Voetbal

Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

1 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

4 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

9 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

9 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

21 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

22 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

23 uur geleden