Trainer Lampard kan zijn geluk niet op met aanvaller Pulisic
LONDEN (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea kan zijn geluk niet op met Christian Pulisic. De Amerikaanse vleugelaanvaller droeg dinsdagavond met een treffer bij aan de uitzege op Crystal Palace: 2-3. "Hij heeft zijn spel echt naar een ander niveau getild", concludeerde de gelukkige coach van de nummer 3 van de Premier League.
De 21-jarige Pulisic scoorde na de coronapauze driemaal in de laatste vijf duels voor Chelsea. "Ik wist dat hij heel veel talent had", zei Lampard over de Amerikaan die vorig jaar januari voor 64 miljoen euro overkwam van Borussia Dortmund. "Maar we moesten voorzichtig met hem zijn. De Premier League is een fysiek zware competitie. Helaas is hij toch geblesseerd geraakt. Maar ik word heel blij als ik hem de laatste weken zie spelen."
Supporters van Chelsea vergelijk Pulisic al met Eden Hazard, de Belg die vorig jaar naar Real Madrid vertrok.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
10 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
13 uur geleden