
Trainer Kuijt pakt titel op tweede niveau van België
ANTWERPEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt is zaterdagavond zonder met zijn club Beerschot in actie te komen kampioen geworden op het tweede niveau van België. Concurrent Dender verloor op eigen veld met 4-1 van Zulte-Waregem, waardoor Beerschot niet meer te achterhalen is. Het gat is nu 5 punten.
Voor Beerschot staat zondagmiddag de uitwedstrijd tegen SK Beveren op het programma. Er is na dit weekend nog één speelronde te gaan.
Kuijt verzekerde zich vorig weekend al van promotie naar de Jupiler Pro League. De beste twee clubs van het tweede niveau promoveren.
Voor de 43-jarige Kuijt is het zijn eerste buitenlandse avontuur als trainer. Daarvoor was hij hoofdtrainer bij ADO Den Haag. Die samenwerking verliep niet succesvol.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
4 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
4 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
8 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
14 uur geleden