Trainer Kuijt haalt verdediger Martha naar Beerschot
ANTWERPEN (ANP) - Ar'jany Martha speelt volgend seizoen voor Beerschot, de club van trainer Dirk Kuijt. De 20-jarige vleugelverdediger vertrok in juli bij Ajax. Hij tekent een contract voor meerdere seizoenen.
"Ik kon bijtekenen bij Ajax", zegt Martha op de website van zijn nieuwe club. "Maar ik wilde vooral meer gaan spelen. Vanaf het eerste gesprek had ik een goed gevoel bij Beerschot. In de individuele gesprekken met coach Dirk Kuijt raakte ik overtuigd dat dit de beste stap was voor mij en mijn carrière. Ik kijk er alvast naar uit om hier in het Olympisch Stadion te spelen."
Kuijt is blij met de komst van Martha. "Hij heeft veel talent, veel potentie en ook al heel wat ervaring. Met meer dan honderd profwedstrijden op de teller weet hij wat het is om op niveau te presteren. Daarbovenop heeft hij de kwaliteiten die we nodig hebben om ons 5-2-3-systeem te spelen."
Martha maakte afgelopen seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Ajax. Hij kwam tot negen competitiewedstrijden. Beerschot promoveerde afgelopen seizoen naar het hoogste niveau van België.
Meer uit Voetbal
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft na vier speelronden in de Italiaanse Serie A trainer Domenico Tedesco ontslagen. De club maakte het nieuws bekend op zijn website. Een opvolger is er al: Raffaele Palladino heeft een contract getekend tot medio 2029.
17 minuten geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bartina Koeman, de vrouw van Ronald Koeman, is op 65-jarige leeftijd overleden. De voormalig bondscoach maakt het nieuws bekend op zijn Instagram-account. De echtgenote van Koeman leed aan chronische borstkanker. "Met intens verdriet, maar ook met grote trots en liefde, nemen wij afscheid van mijn prachtige vrouw, onze allerliefste mama en oma", schrijft Koeman.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.
11 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.
13 uur geledenBOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.
13 uur geleden