Trainer Kuijt haalt verdediger Martha naar Beerschot
ANTWERPEN (ANP) - Ar'jany Martha speelt volgend seizoen voor Beerschot, de club van trainer Dirk Kuijt. De 20-jarige vleugelverdediger vertrok in juli bij Ajax. Hij tekent een contract voor meerdere seizoenen.
"Ik kon bijtekenen bij Ajax", zegt Martha op de website van zijn nieuwe club. "Maar ik wilde vooral meer gaan spelen. Vanaf het eerste gesprek had ik een goed gevoel bij Beerschot. In de individuele gesprekken met coach Dirk Kuijt raakte ik overtuigd dat dit de beste stap was voor mij en mijn carrière. Ik kijk er alvast naar uit om hier in het Olympisch Stadion te spelen."
Kuijt is blij met de komst van Martha. "Hij heeft veel talent, veel potentie en ook al heel wat ervaring. Met meer dan honderd profwedstrijden op de teller weet hij wat het is om op niveau te presteren. Daarbovenop heeft hij de kwaliteiten die we nodig hebben om ons 5-2-3-systeem te spelen."
Martha maakte afgelopen seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Ajax. Hij kwam tot negen competitiewedstrijden. Beerschot promoveerde afgelopen seizoen naar het hoogste niveau van België.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
7 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
7 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
19 uur geleden