Trainer Koster tevreden na eenvoudige zege van Willem II
DIFFERDANGE (ANP) - Adrie Koster was een tevreden trainer na de uitzege van zijn Willem II op het Luxemburgse Progrès Niedercorn (0-5). "Ik geloof niet dat ik veel te klagen heb", erkende hij na de simpele winst.
Willem II leidde na 34 minuten al met 0-3 in Differdange. "Toen wist ik dat het wel goed zat", zei Koster voor de camera van RTL 7. Koster had zijn spelers in de aanloop van het duel op het hart gedrukt om de tegenstander vooral niet te onderschatten. "Dat hebben ze ook niet gedaan", zei de ervaren oefenmeester. "We zijn de wedstrijd goed begonnen en dat is in dit soort duels al het halve werk."
De kans is groot dat Willem II volgende week donderdag het Schotse Rangers FC mag ontvangen voor een duel in de derde voorronde van de Europa League. Koster en zijn spelers kijken uit naar die ontmoeting "Maar zondag spelen we eerst nog een competitiewedstrijd", doelde Koster op een thuisduel met Heracles Almelo.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
13 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
16 uur geleden