Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Kohler mogelijk niet meteen weg bij FC Volendam

Trainer Kohler mogelijk niet meteen weg bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Trainer Matthias Kohler van FC Volendam zit zaterdag mogelijk toch niet voor de laatste keer op de bank bij de club uit Noord-Holland. "Als mensen het statement goed hebben gelezen, dan staat daarin dat we gaan opstappen. Niet dat we dat al hebben gedaan", zei de Duitse coach voor aanvang van het duel met PEC Zwolle.

"Wij gaan onze plichten goed nakomen en we gaan het goed overdragen", verklaarde Kohler tegenover ESPN. "Het gaat om de club en er moet geen ruimte voor persoonlijke belangen zijn."

De opmerking van Kohler lijkt te impliceren dat de trainer wacht tot er een opvolger is, voordat hij definitief de deur van het KRAS Stadion achter zich dichttrekt. Vrijdag leek het duidelijk dat de coach tegen PEC Zwolle voor het laatst in de dug-out van Volendam zou zitten. De complete technische staf van Volendam verklaarde toen op te stappen uit onvrede over het besluit van de raad van commissarissen om het bestuur van voorzitter Jan Smit te ontslaan.

Kohler maakte zaterdag duidelijk dat vertrekken voor het duel met PEC geen optie was geweest. "Ik laat de spelers nu niet in de steek. Daar hebben we te hard voor gewerkt. De verbinding en het verantwoordelijkheidsgevoel is zo sterk. We hebben een hele hechte groep. Het maakt me blij en trots dat we ook in moeilijke tijden nog dichter naar elkaar kunnen groeien", aldus Kohler.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

1 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

2 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

4 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

5 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

7 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

13 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden