Trainer Kohler mogelijk niet meteen weg bij FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - Trainer Matthias Kohler van FC Volendam zit zaterdag mogelijk toch niet voor de laatste keer op de bank bij de club uit Noord-Holland. "Als mensen het statement goed hebben gelezen, dan staat daarin dat we gaan opstappen. Niet dat we dat al hebben gedaan", zei de Duitse coach voor aanvang van het duel met PEC Zwolle.
"Wij gaan onze plichten goed nakomen en we gaan het goed overdragen", verklaarde Kohler tegenover ESPN. "Het gaat om de club en er moet geen ruimte voor persoonlijke belangen zijn."
De opmerking van Kohler lijkt te impliceren dat de trainer wacht tot er een opvolger is, voordat hij definitief de deur van het KRAS Stadion achter zich dichttrekt. Vrijdag leek het duidelijk dat de coach tegen PEC Zwolle voor het laatst in de dug-out van Volendam zou zitten. De complete technische staf van Volendam verklaarde toen op te stappen uit onvrede over het besluit van de raad van commissarissen om het bestuur van voorzitter Jan Smit te ontslaan.
Kohler maakte zaterdag duidelijk dat vertrekken voor het duel met PEC geen optie was geweest. "Ik laat de spelers nu niet in de steek. Daar hebben we te hard voor gewerkt. De verbinding en het verantwoordelijkheidsgevoel is zo sterk. We hebben een hele hechte groep. Het maakt me blij en trots dat we ook in moeilijke tijden nog dichter naar elkaar kunnen groeien", aldus Kohler.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
8 uur geleden