Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Kohfeldt volgt Van Bommel op bij Wolfsburg

Trainer Kohfeldt volgt Van Bommel op bij Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel wordt bij VfL Wolfsburg opgevolgd door Florian Kohfeldt. De 39-jarige Duitser heeft tot medio 2023 getekend.

"De afgelopen uren hebben we veel gesprekken gevoerd en een selectie gemaakt van mogelijke kandidaten. We zijn blij dat we een akkoord hebben kunnen bereiken met Kohfeldt en zijn ervan overtuigd dat we op één lijn zitten en dat we met hem de weg naar succes weer kunnen vinden", zei sportdirecteur Marcel Schäfer.

Kohfeldt werd in mei van dit jaar ontslagen bij Werder Bremen, waar hij bezig was aan zijn eerste klus als hoofdtrainer.

Wolfsburg besloot zondag Mark van Bommel te ontslaan. Onder leiding van de voormalig trainer van PSV werd geen van de laatste acht duels gewonnen door de nummer 9 van de Bundesliga.

Zaterdag wacht Wolfsburg de uitwedstrijd tegen Bayer Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

9 uur geleden
Arsenal zet perfecte seizoensstart voort met winst op Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.

9 uur geleden
Cambuur boekt tegen zwak NEC eerste competitiezege: 3-0

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.

9 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax zich herstellen van nederlaag tegen PSV

SITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).

10 uur geleden
Kehrer helpt Ajax bij basisdebuut met doelpunt langs Fortuna

SITTARD (ANP) - Ajax heeft op bezoek bij Fortuna Sittard de derde uitoverwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Míchel Sánchez won met 5-1 dankzij treffers van Julian Brandt, Davy Klaassen, Kasper Dolberg, Youri Baas en Thilo Kehrer, die zijn basisdebuut maakte voor de club uit Amsterdam. Invaller Anthony Descotte was trefzeker voor de thuisploeg.

11 uur geleden
FC Groningen en Go Ahead Eagles houden elkaar in evenwicht

DEVENTER (ANP) - FC Groningen heeft op bezoek bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Dick Lukkien kwam via een treffer van Brynjólfur Willumsson tegen de verhouding in op voorsprong, maar kon in de tweede helft de gelijkmaker van Søren Tengstedt namens Go Ahead niet voorkomen.

12 uur geleden
Ongeslagen Hull City maakt indruk met gelijkspel bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.

13 uur geleden