Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Kohfeldt volgt Van Bommel op bij Wolfsburg

Trainer Kohfeldt volgt Van Bommel op bij Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel wordt bij VfL Wolfsburg opgevolgd door Florian Kohfeldt. De 39-jarige Duitser heeft tot medio 2023 getekend.

"De afgelopen uren hebben we veel gesprekken gevoerd en een selectie gemaakt van mogelijke kandidaten. We zijn blij dat we een akkoord hebben kunnen bereiken met Kohfeldt en zijn ervan overtuigd dat we op één lijn zitten en dat we met hem de weg naar succes weer kunnen vinden", zei sportdirecteur Marcel Schäfer.

Kohfeldt werd in mei van dit jaar ontslagen bij Werder Bremen, waar hij bezig was aan zijn eerste klus als hoofdtrainer.

Wolfsburg besloot zondag Mark van Bommel te ontslaan. Onder leiding van de voormalig trainer van PSV werd geen van de laatste acht duels gewonnen door de nummer 9 van de Bundesliga.

Zaterdag wacht Wolfsburg de uitwedstrijd tegen Bayer Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Verdediger Davies (33) verlengt bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Ben Davies blijft bij Tottenham Hotspur en staat voor zijn dertiende seizoen bij de club uit Londen. De 33-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract.

51 minuten geleden
Manchester United neemt afscheid van Malacia, Casemiro en Sancho

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft afscheid genomen van de Nederlandse verdediger Tyrell Malacia. De negenvoudig international had een aflopend contract. Ook de Braziliaan Casemiro en de Engelsman Jadon Sancho vertrekken transfervrij bij de club.

2 uur geleden
Iran dreigt met stilleggen WK-duels bij protesten tegen regime

TEHERAN (ANP/BELGA) - Iran dreigt met het stilleggen van zijn wedstrijden tijdens het WK voetbal als er in de stadions protesten zijn van de Perzische diaspora tegen het islamitische bewind. "We hebben de FIFA al laten weten dat de verantwoordelijken van het team de wedstrijden zullen staken zodra we politieke leuzen in de stadions horen", zei de minister van Sport Ahmed Donjamali.

2 uur geleden
Duels FC Twente en Ajax verplaatst om Europese verplichtingen

ZEIST (ANP) - De wedstrijden van Ajax en FC Twente uit de derde speelronde van de Eredivisie zijn op voorhand verplaatst naar september. Dat maakte de KNVB bekend bij de publicatie van het voorlopige competitieprogramma op woensdag. De clubs kunnen zich zo optimaal voorbereiden op Europese wedstrijden. Ook NEC wil mogelijk uitstel.

5 uur geleden
WK-arbiter geweigerd om 'banden met vermoedelijke terroristen'

MIAMI (ANP/AFP/RTR) - WK-scheidsrechter Omar Abdulkadir Artan uit Somalië zou toegang tot de Verenigde Staten zijn geweigerd vanwege "banden met vermoedelijke leden van terroristische organisaties". Dat vertelde een functionaris van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken aan persbureau AFP.

6 uur geleden
Scorende Messi maakt rentree bij oefenzege Argentinië op IJsland

AUBURN (ANP) - Lionel Messi lijkt op tijd fit voor het WK voetbal met Argentinië. De 38-jarige sterspeler vierde zijn rentree met een doelpunt tijdens een 3-0-oefenzege op IJsland in het Amerikaanse Auburn.

7 uur geleden
De Roon wil ontevreden Oranje-internationals als mentor coachen

KANSAS CITY (ANP) - Marten de Roon ziet op het komende wereldkampioenschap een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als begeleider van ontevreden Oranje-internationals. "Ik ben iemand die observeert en veel ziet. Groepsdynamiek is bij een eindtoernooi heel belangrijk. Ik kan op dat vlak iets toevoegen", zegt de 35-jarige middenvelder van Atalanta, die de oudste speler in de WK-selectie van het Nederlands elftal is.

8 uur geleden