Trainer Koeman ziet Dest terugkeren bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Sergiño Dest kan weer voor FC Barcelona uitkomen. Trainer Ronald Koeman heeft de voormalige rechtsback van Ajax opgenomen in zijn selectie voor het bekerduel van woensdag met Granada. Dest ontbrak de laatste weken vanwege een spierblessure.
Barcelona en Granada treffen elkaar voor een duel in de kwartfinale van de Spaanse beker. "Het bekertoernooi is niet belangrijker dan de competitie", zei Koeman op een persconferentie. "Maar we zijn wel dichtbij een prijs. We willen ook een mooie reeks wedstrijden vervolgen."
Koeman snapt dat Barcelona zich rustig heeft gehouden op de transfermarkt, nu de schuld van de club is opgelopen tot meer dan 1 miljard euro. Hij is wel blij dat er volgende maand een nieuwe voorzitter wordt verkozen. "Het kan niet langer zo zijn dat een club als Barcelona geen president heeft om plannen te maken voor de toekomst", zei hij.
Koeman kreeg opnieuw veel vragen over het megasalaris van Lionel Messi, die in vier jaar ruim 555 miljoen euro zou opstrijken. "Ik vind het absurd dat deze zaak jullie al drie of vier dagen bezighoudt", zei hij tegen Spaanse journalisten. "Mijn ploeg en Messi hebben naar mijn mening goed gereageerd. We richten ons vooral op de komende wedstrijden."
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
11 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.
12 uur geleden