Trainer Koeman van Barcelona stuurt Pedri op vakantie
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona stuurt na komend weekeinde Pedri op vakantie. De middenvelder speelde het afgelopen seizoen maar liefst 73 duels. "Hij heeft twee weken rust nodig", zei de oud-bondscoach van het Nederlands elftal.
De 18-jarige Pedri speelt zaterdag nog met met Barcelona tegen Athletic Club uit Bilbao. Daarna gaat zijn vakantie in. Frenkie de Jong lijkt ook weer inzetbaar, net als Memphis Depay. Koeman is nog voorzichtig met Philippe Coutinho. "Hij is een geweldige speler maar heeft nog een paar trainingen nodig", zei hij.
De geblesseerde Ansu Fati, Ousmane Dembélé en Sergio Agüero zijn ook nog niet inzetbaar.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
8 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
11 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
1 dag geleden