Trainer Koeman kent het belang van Clásico
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman hoopt dat FC Barcelona zondag in de thuiswedstrijd tegen Real Madrid kan aantonen dat het op de goede weg is. Hij kan weer een beroep doen op Jordi Alba, die is hersteld van een enkelblessure. Ansu Fati lijkt ook klaar voor een basisplaats.
Barcelona won de laatste wedstrijden tegen Valencia (3-1) en Dinamo Kiev (1-0). Koeman is blij dat voorzitter Joan Laporta zijn vertrouwen in hem heeft uitgesproken. "Ik voel me gesteund, maar alles valt en staat met resultaten", beseft hij.
Barcelona heeft slechts 2 punten minder dan Real Madrid. "De eerste Clásico van het seizoen is niet beslissend", concludeerde Koeman. "Maar de trainer van Barcelona staat altijd onder druk als er een duel met Real Madrid aankomt. Ik weet hoe belangrijk deze wedstrijd is."
Fati kreeg woensdag tijdens het duel met Kiev in de Champions League rust. De aanvaller is pas net hersteld van een zware knieblessure. Koeman is voorzichtig met hem. "Ansu kan het niet alleen, maar hij is wel een aanvaller die voor ons het verschil kan maken", zei de voormalig bondscoach van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
24 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
31 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.
2 uur geleden