Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman is niet heel ontevreden over seizoen met Barcelona

Trainer Koeman is niet heel ontevreden over seizoen met Barcelona

EIBAR (ANP) - Ronald Koeman kijkt niet heel ontevreden terug op zijn eerste seizoen als trainer van FC Barcelona. "Als je me in augustus had verteld dat we een prijs zouden winnen en tot een paar duels voor het einde zouden meedoen voor de titel, dan had ik daar voor getekend", zei hij na de zege op Eibar (0-1) in de laatste speelronde van La Liga.

Barcelona won de Spaanse beker, eindigde als derde in La Liga en werd in de achtste finales van de Champions League uitgeschakeld door Paris Saint-Germain. Het was nooit rustig dit seizoen, met een dreigend vertrek van sterspeler Lionel Messi, een oplopende schuld van 1,2 miljard euro en de komst van de ambitieuze nieuwe voorzitter Joan Laporta.

Toch bouwde Koeman aan een nieuwe ploeg. Hij gunde jonge spelers Ilaix Moriba, Pedri, Sergiño Dest, Óscar Mingueza en Riqui Puig veel speeltijd. Barcelona ging ook beter spelen, maar liet het de laatste competitieduels toch weer liggen. "Tijdens het seizoen waren de verwachtingen te hooggespannen", zei Koeman. "Het was niet het best mogelijke seizoen, maar dat kan ook niet met een team in opbouw. Deze selectie heeft nog niet het niveau dat Barcelona moet nastreven."

Koeman heeft nog een contract tot volgend jaar zomer. Toch wordt er al weken gespeculeerd over een vertrek van de oud-bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik denk niet dat het mijn laatste wedstrijd was", zei hij na de winst op het al gedegradeerde Eibar. "Ik heb nog een contract. Als de club wil veranderen, dan moeten ze met mij praten. Het is normaal dat ik moe word van steeds weer die vragen over mijn toekomst."

Meer uit Voetbal

McTominay leidt nieuwe koploper Napoli langs Torino

NAPELS (ANP) - Napoli is de nieuwe koploper in de Serie A. Trainer Antonio Conte zag zijn elftal met 2-0 winnen van Torino. Napoli profiteerde daarmee optimaal van de tweede achtereenvolgende competitienederlaag van regerend kampioen Internazionale, eerder op zondag tegen AS Roma (0-1).

10 uur geleden
Van Dijk noemt kampioenschap Liverpool 'niet vanzelfsprekend'

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk stelt dat het winnen van het kampioenschap voor Liverpool nooit iets vanzelfsprekends zal zijn. Dat zei de aanvoerder van de club die na een zege (5-1) op Tottenham Hotspur voor de twintigste keer de titel van Engeland veroverde. "Het is speciaal en het is iets dat we niet voor lief nemen. Het was verbazingwekkend vandaag", vertelde de Nederlandse international tegen Sky Sports terwijl zijn trainer Arne Slot en zijn ploeggenoten een ereronde op Anfield liepen.

12 uur geleden
Slot betrekt voorganger Klopp bij landstitel van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot (46) betrok zijn voorganger Jürgen Klopp bij het binnenhalen van de landstitel met FC Liverpool. "Het voelt heel goed, mijn dank gaat uit naar Jürgen Klopp", zei Slot lachend op het veld van Anfield. Slot scandeerde daarna samen met de fans van Liverpool de naam van de Duitse coach. Zoals Klopp vorig jaar de aanhang opdroeg Slot toe te zingen.

12 uur geleden
Slot schaart zich met titel in debuutjaar tot rijtje toptrainers

LIVERPOOL (ANP) - FC Liverpool stond al met 3-1 voor in de kampioenswedstrijd tegen Tottenham Hotspur en desondanks maakte Arne Slot zich met woeste gebaren druk langs de lijn. Het tekent de Nederlandse succescoach voor wie elk detail tijdens een wedstrijd van belang is. Pas nadat scheidsrechter Thomas Bramall op Anfield voor het laatst had gefloten, verscheen er een brede grijns op het gezicht van Slot. De grijns van een kampioen.

12 uur geleden
Slot maakt Liverpool voor twintigste keer kampioen van Engeland

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot (46) is met FC Liverpool kampioen van Engeland geworden. Hij is de eerste Nederlandse coach die de titel in de Premier League verovert. Liverpool had op Anfield aan een 5-1-overwinning op Tottenham Hotspur meer dan genoeg om het twintigste kampioenschap in de clubgeschiedenis binnen te halen. Nummer 2 Arsenal staat met nog vier wedstrijden te gaan op een onoverbrugbare achterstand van vijftien punten.

13 uur geleden
Almere laat kansen liggen tegen Eagles en ziet degradatie naderen

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft zondag nagelaten om te winnen van Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Jeroen Rijsdijk kreeg genoeg kansen tegen de bekerwinnaar, maar scoren bleek opnieuw lastig: 0-0. Almere is met 21 doelpunten de minst trefzekere ploeg uit de Eredivisie en ziet degradatie naderen.

14 uur geleden
Steijn voelt zich geen morele winnaar na gelijkspel tegen Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Voor trainer Maurice Steijn zorgde een gelijkspel met Sparta Rotterdam (1-1) tegen zijn oude club Ajax niet voor extra vreugde. "Ik hou er niet van om te zeggen dat ik de morele winnaar ben", zei hij. "Ik ben gewoon blij met dit punt."

14 uur geleden