Trainer Koeman houdt deur op een kier voor Suárez bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman houdt de deur op een kier voor Luis Suárez bij FC Barcelona. "We hebben vanochtend met Luis over zijn toekomst gesproken", zei hij woensdagavond na een oefenzege op Girona (3-1) bij het Catalaanse TV3. "We wachten af of hij vertrekt of niet. Vanaf de eerste dag hier heb ik gezegd dat ik het contract van elke speler respecteer. Als hij uiteindelijk bij Barcelona blijft, zal hij een speler van onze selectie zijn."
Suárez leek op weg naar Juventus nadat hij eerder van Koeman te horen had gekregen dat hij geen hoofdrol in zijn plannen speelde. Maar een transfer naar de kampioen van Italië lijkt niet door te gaan omdat de oud-speler van FC Groningen en Ajax niet op tijd een Italiaans paspoort krijgt. Daardoor zou hij niet inzetbaar zijn voor de Champions League.
Suárez staat nog een jaar onder contract bij Barcelona.
Meer uit Voetbal
GDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.
44 minuten geledenORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
2 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.
4 uur geledenVENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.
5 uur geleden