Trainer Koeman hoopt nog op versterkingen voor FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman hoopt dat FC Barcelona zich komende week nog versterkt voordat de transfermarkt weer op slot gaat. Maar hij zegt ook te accepteren als aanwinsten uitblijven, vanwege de slechte financiële situatie bij zijn club.
"Natuurlijk missen we spelers", zei Koeman in de aanloop naar het competitieduel van zondag met Elche. "Maar alles hangt af van het budget dat beschikbaar is. Ik ben niet de persoon die beslist."
"We hebben best veel kwaliteit, maar op sommige posities kan het beter", zei Koeman die afgelopen zomer vergeefs Memphis Depay naar Barcelona probeerde te halen. "Maar als we niemand aantrekken, dan accepteer ik dat en dan gaan we verder met de spelers die we nu hebben."
Barcelona staat vierde in La Liga met 10 punten minder dan Atlético Madrid, dat ook nog eens een duel minder heeft gespeeld. Barcelona is in de achtste finales van de Champions League aan Paris Saint-Germain gekoppeld.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
21 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
6 uur geleden