Trainer Koeman hoopt nog op versterkingen voor FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman hoopt dat FC Barcelona zich komende week nog versterkt voordat de transfermarkt weer op slot gaat. Maar hij zegt ook te accepteren als aanwinsten uitblijven, vanwege de slechte financiële situatie bij zijn club.
"Natuurlijk missen we spelers", zei Koeman in de aanloop naar het competitieduel van zondag met Elche. "Maar alles hangt af van het budget dat beschikbaar is. Ik ben niet de persoon die beslist."
"We hebben best veel kwaliteit, maar op sommige posities kan het beter", zei Koeman die afgelopen zomer vergeefs Memphis Depay naar Barcelona probeerde te halen. "Maar als we niemand aantrekken, dan accepteer ik dat en dan gaan we verder met de spelers die we nu hebben."
Barcelona staat vierde in La Liga met 10 punten minder dan Atlético Madrid, dat ook nog eens een duel minder heeft gespeeld. Barcelona is in de achtste finales van de Champions League aan Paris Saint-Germain gekoppeld.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
14 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden