Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay is nog lang geen speler van FC Barcelona, zegt de nieuwe trainer Ronald Koeman van de topclub uit Spanje.

Koeman vertelde dat FC Barcelona eerst spelers moet verkopen voordat hij aanwinsten kan verwelkomen. "We zijn nu naar het nieuwe seizoen aan het werken en ik ga ervan uit dat we het met de groep moeten doen waarmee we in voorbereiding zijn", zegt Koeman bij FOX Sports.

Verschillende media meldden dinsdag dat de 26-jarige Depay voor een vertrek naar Barcelona staat. Hij zou een 4-jarig contract tekenen en Olympique Lyon zou zo'n 30 miljoen euro voor hem ontvangen.

Coronacrisis

Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon reageerde dinsdagavond op de geruchten rond Depay. "De preses van Barcelona heeft me zondag nog verteld dat ze hem niet kunnen betalen vanwege de coronacrisis", schreef hij op Twitter.

Barcelona moet zich ook aan regels van de Spaanse overheid houden. Dat komt omdat de club financieel steun heeft gekregen van de regering tijdens de coronacrisis. Barcelona mag niet alle ontvangen gemeenschapsgelden zomaar aan transfers besteden.

Depay was in beeld bij Barcelona als vervanger voor Luis Suárez, die niet in de plannen van Koeman voorkomt. De aanvaller uit Uruguay leek op weg naar Juventus maar verschillende Spaanse media meldden dinsdag dat die transfer niet doorgaat. Suárez zou te lang moeten wachten op een Italiaans paspoort. Daardoor zou hij niet inzetbaar zijn voor de kampioen van Italië in de Champions League. Juventus zou daarom afzien van de komst van de oud-aanvaller van FC Groningen en Ajax.

Meer uit Voetbal

Vitesse - De Graafschap afgelast na blokkade spelersbus door fans

DOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.

9 minuten geleden
Boze supporters blokkeren spelersbus De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Boze supporters van De Graafschap houden de spelersbus tegen bij het stadion van de club uit Doetinchem. De poort zit op slot, bevestigde directeur Marco Bogers aan het ANP. Door de protestactie kan de bus niet vertrekken naar Arnhem voor de wedstrijd tegen Vitesse in de eerste divisie.

55 minuten geleden
Minuut stilte en sobere sfeer bij voetbalwedstrijden in Polen

WARSCHAU (ANP/DPA) - De wedstrijden in het Poolse betaald voetbal gaan zondag door, ondanks dat er een nationale rouwperiode is afgekondigd na de dodelijke schietpartij in het centrum van Krakau. "De geplande voetbalwedstrijden gaan door, maar op een wijze die past bij de ernst van de situatie", verklaarde de Poolse bond PZPN.

1 uur geleden
Messi eerste speler die voor tweede jaar op rij topscorer MLS is

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is als eerste voetballer ooit voor het tweede jaar op rij topscorer geworden in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijn ontving daarvoor de Amerikaanse versie van de Gouden Schoen. De 39-jarige vedette kwam in 34 wedstrijden tot 26 doelpunten voor Inter Miami. Hij bleef Petar Musa van FC Dallas voor, die 22 keer scoorde.

3 uur geleden
Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

13 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

13 uur geleden
Topscorer Tengstedt schiet Go Ahead Eagles langs Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.

13 uur geleden