Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay is nog lang geen speler van FC Barcelona, zegt de nieuwe trainer Ronald Koeman van de topclub uit Spanje.

Koeman vertelde dat FC Barcelona eerst spelers moet verkopen voordat hij aanwinsten kan verwelkomen. "We zijn nu naar het nieuwe seizoen aan het werken en ik ga ervan uit dat we het met de groep moeten doen waarmee we in voorbereiding zijn", zegt Koeman bij FOX Sports.

Verschillende media meldden dinsdag dat de 26-jarige Depay voor een vertrek naar Barcelona staat. Hij zou een 4-jarig contract tekenen en Olympique Lyon zou zo'n 30 miljoen euro voor hem ontvangen.

Coronacrisis

Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon reageerde dinsdagavond op de geruchten rond Depay. "De preses van Barcelona heeft me zondag nog verteld dat ze hem niet kunnen betalen vanwege de coronacrisis", schreef hij op Twitter.

Barcelona moet zich ook aan regels van de Spaanse overheid houden. Dat komt omdat de club financieel steun heeft gekregen van de regering tijdens de coronacrisis. Barcelona mag niet alle ontvangen gemeenschapsgelden zomaar aan transfers besteden.

Depay was in beeld bij Barcelona als vervanger voor Luis Suárez, die niet in de plannen van Koeman voorkomt. De aanvaller uit Uruguay leek op weg naar Juventus maar verschillende Spaanse media meldden dinsdag dat die transfer niet doorgaat. Suárez zou te lang moeten wachten op een Italiaans paspoort. Daardoor zou hij niet inzetbaar zijn voor de kampioen van Italië in de Champions League. Juventus zou daarom afzien van de komst van de oud-aanvaller van FC Groningen en Ajax.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman staat achter wisselbeleid in duel met Japan

ARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman staat achter zijn wisselbeleid in de slotfase van het eerste duel van het Nederlands elftal met Japan (2-2) op het WK. "Daar heb ik zeker geen spijt van", zei de bondscoach in de perskamer van het Dallas Stadium.

20 minuten geleden
Van Hecke houdt flinke wond aan oog over aan duel met Japan

ARLINGTON (ANP) - Oranje-international Jan Paul van Hecke heeft een flinke wond aan zijn rechteroog overgehouden aan de eerste WK-wedstrijd tegen Japan. De verdediger kwam, na een voorzet vanaf de zijkant, al in de eerste minuut in aanraking met een hoofd van een van de Japanse spelers.

22 minuten geleden
Bondscoach Koeman kan leven met gelijkspel van Oranje tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman kan leven met het gelijkspel van het Nederlands elftal in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan (2-2). "Als je tweemaal hebt voorgestaan, ben je niet helemaal tevreden", zei de bondscoach. "Maar op basis van de kansen en goede momenten aan beide kanten, want ik vond het een topwedstrijd, dan kun je wel vrede hebben met een gelijkspel."

43 minuten geleden
Van Dijk begrijpt verdedigende wissels van bondscoach Koeman

ARLINGTON (ANP) - Virgil van Dijk had begrip voor een serie verdedigende wissels van zijn bondscoach Ronald Koeman in de slotfase van het eerste duel op het WK met Japan. Daarna leek Oranje het initiatief te verspelen en maakte de tegenstander uit Azië in de 88e minuut gelijk (2-2). "Je weet ook dat het nog gevaarlijk kon worden", zei de aanvoerder. "We hielden het na die wissels goed dicht. En Japan moest aanvallender spelen, dus er lag ook ruimte. Helaas scoren ze na een spelhervatting."

46 minuten geleden
Oranje verspeelt voorsprong tegen Japan na wissels in slotfase

ARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een voorsprong uit handen gegeven in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan. Oranje leek op weg naar een zege tot bondscoach Ronald Koeman besloot meer verdedigend ingestelde spelers in het veld te brengen. Daarna verloor de nationale ploeg het initiatief en maakte Daichi Kamada met een kopbal in de 88e minuut gelijk: 2-2.

47 minuten geleden
Nederlands elftal begint WK met gelijkspel tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is het wereldkampioenschap voetbal begonnen met een gelijkspel. In het Dallas Stadium in Arlington verspeelde het elftal van bondscoach Ronald Koeman tegen Japan tot twee keer toe een voorsprong: 2-2. Zweden is zaterdag de volgende tegenstander van Oranje.

1 uur geleden
Depay passeert Van der Vaart met 110e interland voor Oranje

ARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is zondag Rafael van der Vaart gepasseerd op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de eerste groepswedstrijd van het WK tegen Japan als invaller in het veld en begon daarmee aan zijn 110e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

2 uur geleden