Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay is nog lang geen speler van FC Barcelona, zegt de nieuwe trainer Ronald Koeman van de topclub uit Spanje.

Koeman vertelde dat FC Barcelona eerst spelers moet verkopen voordat hij aanwinsten kan verwelkomen. "We zijn nu naar het nieuwe seizoen aan het werken en ik ga ervan uit dat we het met de groep moeten doen waarmee we in voorbereiding zijn", zegt Koeman bij FOX Sports.

Verschillende media meldden dinsdag dat de 26-jarige Depay voor een vertrek naar Barcelona staat. Hij zou een 4-jarig contract tekenen en Olympique Lyon zou zo'n 30 miljoen euro voor hem ontvangen.

Coronacrisis

Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon reageerde dinsdagavond op de geruchten rond Depay. "De preses van Barcelona heeft me zondag nog verteld dat ze hem niet kunnen betalen vanwege de coronacrisis", schreef hij op Twitter.

Barcelona moet zich ook aan regels van de Spaanse overheid houden. Dat komt omdat de club financieel steun heeft gekregen van de regering tijdens de coronacrisis. Barcelona mag niet alle ontvangen gemeenschapsgelden zomaar aan transfers besteden.

Depay was in beeld bij Barcelona als vervanger voor Luis Suárez, die niet in de plannen van Koeman voorkomt. De aanvaller uit Uruguay leek op weg naar Juventus maar verschillende Spaanse media meldden dinsdag dat die transfer niet doorgaat. Suárez zou te lang moeten wachten op een Italiaans paspoort. Daardoor zou hij niet inzetbaar zijn voor de kampioen van Italië in de Champions League. Juventus zou daarom afzien van de komst van de oud-aanvaller van FC Groningen en Ajax.

Meer uit Voetbal

Van Dijk trots op record van meest ervaren aanvoerder van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk is sinds de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Litouwen (4-0) een record rijker. Hij droeg voor de 72e keer de aanvoerdersband bij de nationale ploeg en passeerde Frank de Boer als meest ervaren captain van Oranje.

1 uur geleden
De Ligt moest na eerste basisplaats sinds een jaar even wennen

AMSTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt moest maandag bij zijn rentree als basisspeler van het Nederlands elftal even wennen. "Het was een jaar geleden dat ik voor het laatst vanaf het begin mee mocht doen. Enkele oefeningen in de warming-up zijn anders dan toen. Verder was het allemaal wel normaal voor me", sprak de verdediger in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Curaçao kleedt zich voor 'belangrijkste wedstrijd van de eeuw'

WILLEMSTAD (ANP) - Heel veel scholen op Curaçao hebben hun leerlingen gevraagd dinsdag met blauwe shirts en polo's naar school te komen. Ook overheidsbedrijven en andere bedrijven stimuleren werknemers hun kleedgedrag aan te passen aan de 'Blue Wave', het Curaçaose voetbalelftal dat dinsdagavond (lokale tijd) in Kingston tegen Jamaica speelt. Verschillende gebouwen, zoals de luchthaven, kleuren sinds maandag ook blauw.

5 uur geleden
Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

10 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

11 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

11 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

11 uur geleden