Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

Trainer Koeman: eerst verkopen dan pas Depay

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay is nog lang geen speler van FC Barcelona, zegt de nieuwe trainer Ronald Koeman van de topclub uit Spanje.

Koeman vertelde dat FC Barcelona eerst spelers moet verkopen voordat hij aanwinsten kan verwelkomen. "We zijn nu naar het nieuwe seizoen aan het werken en ik ga ervan uit dat we het met de groep moeten doen waarmee we in voorbereiding zijn", zegt Koeman bij FOX Sports.

Verschillende media meldden dinsdag dat de 26-jarige Depay voor een vertrek naar Barcelona staat. Hij zou een 4-jarig contract tekenen en Olympique Lyon zou zo'n 30 miljoen euro voor hem ontvangen.

Coronacrisis

Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon reageerde dinsdagavond op de geruchten rond Depay. "De preses van Barcelona heeft me zondag nog verteld dat ze hem niet kunnen betalen vanwege de coronacrisis", schreef hij op Twitter.

Barcelona moet zich ook aan regels van de Spaanse overheid houden. Dat komt omdat de club financieel steun heeft gekregen van de regering tijdens de coronacrisis. Barcelona mag niet alle ontvangen gemeenschapsgelden zomaar aan transfers besteden.

Depay was in beeld bij Barcelona als vervanger voor Luis Suárez, die niet in de plannen van Koeman voorkomt. De aanvaller uit Uruguay leek op weg naar Juventus maar verschillende Spaanse media meldden dinsdag dat die transfer niet doorgaat. Suárez zou te lang moeten wachten op een Italiaans paspoort. Daardoor zou hij niet inzetbaar zijn voor de kampioen van Italië in de Champions League. Juventus zou daarom afzien van de komst van de oud-aanvaller van FC Groningen en Ajax.

Meer uit Voetbal

Ring voor beste speler en grootste talent in KNVB-beker

ZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.

56 minuten geleden
Opmerking over Mao kost Mbappé samenwerking Chinese bedrijven

PARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.

3 uur geleden
Kane voor het eerst verkozen tot beste voetballer ter wereld

LONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.

9 uur geleden
Spaanse Putellas voor de derde keer beste voetbalster ter wereld

LONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.

9 uur geleden
Godts helpt PSG naar koppositie in thuisduel met Lyon

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft maandagavond in het thuisduel met Olympique Lyon voor het eerst dit seizoen de koppositie in de Ligue 1 gegrepen. In het Parc des Princes werd het 2-0 voor de regerend landskampioen. PSG is nu koploper met 17 punten uit acht duels, 1 punt meer dan Stade Rennais. Lyon blijft steken op 14 punten en is gezakt naar plek 5.

11 uur geleden
Coach Allegri van Napoli twee duels geschorst

NAPELS (ANP) - Napoli-coach Massimiliano Allegri is voor twee wedstrijden geschorst om beledigende opmerkingen en een agressieve houding tegenover de arbitrage in het duel van afgelopen zondag met AS Roma. De tuchtcommissie van de Serie A legde hem deze straf maandag op.

17 uur geleden
Real Madrid bezorgt FC Barcelona eerste competitienederlaag

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.

1 dag geleden