Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Koeman: Dest heeft tijd en advies nodig bij Barcelona

Trainer Koeman: Dest heeft tijd en advies nodig bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona is nog niet helemaal tevreden over Sergiño Dest. Dat vertelde hij zaterdag op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Cádiz.

"Hij is pas 20 jaar, maar het moet allemaal wel wat agressiever bij hem. Hij moet zich ook beter concentreren", zei Koeman over de rechtsback die afgelopen zomer voor 18 miljoen euro van Ajax overkwam. "Hij is nog te veel perioden in een wedstrijd niet voor de volle 100 procent gefocust. We hebben daar over met hem gesproken. Van Nederland naar Barcelona is een heel grote stap. Hij heeft tijd nodig. Die krijgt hij ook. Maar het begint altijd bij de speler zelf."

Dest speelde dinsdag een zwakke wedstrijd voor Barcelona tegen Paris Saint-Germain (1-4) in de Champions League. Hij kreeg totaal geen vat op zijn directe tegenstander Kylian Mbappé, die uiteindelijk driemaal scoorde.

Meer uit Voetbal

Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

30 minuten geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

30 minuten geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

32 minuten geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

1 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

2 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

2 uur geleden
RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

4 uur geleden