Trainer Koeman beëindigt persconferentie met bloedneus
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft zijn persconferentie voor het uitduel van Barcelona van zaterdag met Sevilla niet kunnen afmaken. Hij kreeg een bloedneus en verliet de perszaal.
Barcelona heeft inmiddels aan Spaanse journalisten laten weten dat Koeman in orde is. De oud-bondscoach van het Nederlands elftal slikt nog bloedverdunners, na een hartoperatie.
Voordat Koeman een bloedneus kreeg, nam hij het opnieuw op voor Lionel Messi. "Hij heeft hulp van zijn ploeggenoten nodig. Ook hij kan het niet alleen", zei hij over zijn topscorer.
Barcelona staat derde in La Liga, met een achterstand van 5 punten op Atlético Madrid dat een duel minder heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst kan leven met het gelijkspel van zijn Feyenoord tegen PSV (1-1). "Ik ben blij dat we hier met een puntje vertrekken", zei hij. "Dit is een goed resultaat voor ons."
18 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft drie dagen na de Europese uitzege bij Dinamo Zagreb (2-4) in de Eredivisie gelijkgespeeld tegen FC Groningen. NEC kwam in eigen huis op een achterstand van 2-0, maar wist deze na rust weg te werken: 2-2.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV en Feyenoord hebben elkaar in evenwicht gehouden in het Philips Stadion. De titelverdediger uit Eindhoven benutte voor rust slechts een van de vele kansen en zag de koploper in de tweede helft langszij komen (1-1).
53 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A heroverd op Lazio dankzij een spectaculaire comeback tegen Fiorentina. Inter stond met 1-0 achter, maar sloeg alsnog toe met twee treffers in blessuretijd.
1 uur geledenSITTARD-GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de goede reeks in de Eredivisie voortgezet met een benauwde thuiszege op Excelsior. Rodrigo Guth kopte vlak voor tijd het winnende doelpunt binnen voor de Limburgse club. De ploeg van trainer Danny Buijs klom naar voorlopig de vijfde plaats.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft tegen RC Deportivo geen fout gemaakt in aanloop naar de 'Clásico' tussen koploper FC Barcelona en Real Madrid van zondagavond. De nummer 2 won op eigen veld met minimaal verschil van de club uit A Coruña door een treffer van spits Julián Álvarez. Zo verkleinde Atlético de achterstand op Barcelona tot 2 punten. Real volgt op 4 punten van de stadgenoot.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Sc Heerenveen heeft in het regen- en stormachtige Den Haag een zwaarbevochten Eredivisiezege geboekt op ADO: 2-3. De Deen Jacob Trenskow was belangrijk voor de Friezen met twee treffers, Maxence Rivera was twee keer de aangever. ADO gaf geen goed vervolg aan de eerste competitieoverwinning van het seizoen, vorige week tegen landskampioen PSV.
19 uur geleden