Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Knutsen wil het niet over toekomst bij Ajax hebben

Trainer Knutsen wil het niet over toekomst bij Ajax hebben

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Kjetil Knutsen van Bodø/Glimt wil niet reageren op een mogelijke toekomst bij Ajax. "Ik heb veel respect voor Ajax, de trainer en de club. Ik ben heel blij dat ik trainer van Bodø/Glimt ben en we hebben een hele belangrijke wedstrijd voor de boeg. Dat is nu het belangrijkste, ik hoop dat we het hierbij laten", zei hij op een persconferentie in de Johan Cruijff ArenA.

Ajax en Bodø/Glimt treffen elkaar donderdag in Amsterdam voor een duel in de tussenronde van de Conference League. Trainer Knutsen was vorig jaar in beeld als opvolger van John Heitinga, maar uiteindelijk werd Maurice Steijn hoofdcoach van Ajax.

De 55-jarige Knutsen leidde Bodø/Glimt de afgelopen vier jaar naar drie landstitels. Ajax staat dit seizoen onder leiding van interim-trainer John van 't Schip, die zich nog niet wil uitlaten voor een mogelijke langere periode als hoofdcoach van de club uit Amsterdam.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

59 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

17 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

18 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

18 uur geleden