Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp ziet Van Dijk niet met Oranje op EK uitkomen

Trainer Klopp ziet Van Dijk niet met Oranje op EK uitkomen

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet Virgil van Dijk komende zomer niet met het Nederlands elftal op het EK uitkomen. "Met de informatie die ik op dit moment heb, zeg ik dat het niet heel waarschijnlijk is. Het is niet zo dat ik Virgil niet wil laten gaan. Maar het gaat om de ernst van de blessures. We hopen dat Virgil klaar is als onze voorbereiding op het nieuwe seizoen begint. Dan zijn we echt al heel blij."

Van Dijk liep vorig jaar oktober een zware knieblessure op na een wilde charge van doelman Jordan Pickford van Everton. Direct na een operatie is de aanvoerder van Oranje begonnen met revalideren. Van Dijk deelt soms op sociale media beelden die laten zien hoe hij individueel traint. Die beelden zien er hoopvol uit, maar Klopp liet al eerder weten dat de kans klein is dat hij dit seizoen nog in actie komt.

Klopp kreeg in de aanloop naar de competitiewedstrijd van maandag tegen Wolverhampton Wanderers van Engelse journalisten weer vragen over een mogelijke deelname van Van Dijk aan het EK. "Ik sta altijd open voor verrassingen. Wie weet staan hij en Joe Gomez straks plotseling toch op de groepstraining", zei de Duitse coach. "Maar daar heeft niemand het nog met mij over gehad. Dus aan het EK denk ik nog helemaal niet. Wanneer moet je helemaal fit zijn om mee te doen aan het EK? Een week voordat het toernooi begint? Of een dag? Ik weet het niet."

Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal schatte eerder al in dat de deelname van Van Dijk aan het EK een race tegen de klok wordt. "Het zou natuurlijk heel fijn zijn als Virgil aan het einde van het seizoen al een paar duels met Liverpool speelt", zei hij.

De laatste speelronde van de Premier League wordt op 23 mei afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

4 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

4 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

4 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

4 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

10 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

16 uur geleden