Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp ziet Van Dijk niet met Oranje op EK uitkomen

Trainer Klopp ziet Van Dijk niet met Oranje op EK uitkomen

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet Virgil van Dijk komende zomer niet met het Nederlands elftal op het EK uitkomen. "Met de informatie die ik op dit moment heb, zeg ik dat het niet heel waarschijnlijk is. Het is niet zo dat ik Virgil niet wil laten gaan. Maar het gaat om de ernst van de blessures. We hopen dat Virgil klaar is als onze voorbereiding op het nieuwe seizoen begint. Dan zijn we echt al heel blij."

Van Dijk liep vorig jaar oktober een zware knieblessure op na een wilde charge van doelman Jordan Pickford van Everton. Direct na een operatie is de aanvoerder van Oranje begonnen met revalideren. Van Dijk deelt soms op sociale media beelden die laten zien hoe hij individueel traint. Die beelden zien er hoopvol uit, maar Klopp liet al eerder weten dat de kans klein is dat hij dit seizoen nog in actie komt.

Klopp kreeg in de aanloop naar de competitiewedstrijd van maandag tegen Wolverhampton Wanderers van Engelse journalisten weer vragen over een mogelijke deelname van Van Dijk aan het EK. "Ik sta altijd open voor verrassingen. Wie weet staan hij en Joe Gomez straks plotseling toch op de groepstraining", zei de Duitse coach. "Maar daar heeft niemand het nog met mij over gehad. Dus aan het EK denk ik nog helemaal niet. Wanneer moet je helemaal fit zijn om mee te doen aan het EK? Een week voordat het toernooi begint? Of een dag? Ik weet het niet."

Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal schatte eerder al in dat de deelname van Van Dijk aan het EK een race tegen de klok wordt. "Het zou natuurlijk heel fijn zijn als Virgil aan het einde van het seizoen al een paar duels met Liverpool speelt", zei hij.

De laatste speelronde van de Premier League wordt op 23 mei afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

8 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

8 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

8 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

9 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

9 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

10 uur geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

11 uur geleden