Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp ziet terechte nederlaag voor Liverpool bij Toulouse

Trainer Klopp ziet terechte nederlaag voor Liverpool bij Toulouse

TOULOUSE (ANP) - Liverpool-coach Jürgen Klopp was realistisch na de 3-2-nederlaag donderdag in de Europa League bij het Franse Toulouse. "We verdienden om te verliezen, omdat zij vrijwel alle beslissende duels wonnen", gaf de trainer toe.

"Er waren veel situaties waar we de bal hadden moeten winnen, maar dat niet deden", zei Klopp. Het was de tweede domper op rij voor Liverpool, na het gelijkspel bij Luton Town (1-1) van afgelopen zondag. Toch maakt Klopp zich nog geen zorgen. "Nee, we hebben er alles aan gedaan. Maar het probleem is dat je in een voetbalwedstrijd de beslissende acties moet maken op de juiste momenten. We kunnen niet op deze manier doelpunten tegen krijgen."

Liverpool, dat de zieke Virgil van Dijk en de licht geblesseerde Ryan Gravenberch miste, keek na een uur tegen een 2-0-achterstand aan na treffers van Aron Dønnum en de Nederlander Thijs Dallinga. De Engelsen kwamen nog terug in de wedstrijd via een eigen doelpunt, maar Frank Magri herstelde drie minuten later de marge namens Toulouse. De 3-2 van Diogo Jota viel pas in de laatste minuut.

Liverpool gaat ondanks de nederlaag nog aan de leiding in de groep met 9 punten, 2 punten meer dan Toulouse. Het Belgische Union staat op 4 punten en LASK uit Oostenrijk heeft 3 punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

31 minuten geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

2 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

5 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

15 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

17 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

19 uur geleden