Trainer Klopp ziet terechte nederlaag voor Liverpool bij Toulouse
TOULOUSE (ANP) - Liverpool-coach Jürgen Klopp was realistisch na de 3-2-nederlaag donderdag in de Europa League bij het Franse Toulouse. "We verdienden om te verliezen, omdat zij vrijwel alle beslissende duels wonnen", gaf de trainer toe.
"Er waren veel situaties waar we de bal hadden moeten winnen, maar dat niet deden", zei Klopp. Het was de tweede domper op rij voor Liverpool, na het gelijkspel bij Luton Town (1-1) van afgelopen zondag. Toch maakt Klopp zich nog geen zorgen. "Nee, we hebben er alles aan gedaan. Maar het probleem is dat je in een voetbalwedstrijd de beslissende acties moet maken op de juiste momenten. We kunnen niet op deze manier doelpunten tegen krijgen."
Liverpool, dat de zieke Virgil van Dijk en de licht geblesseerde Ryan Gravenberch miste, keek na een uur tegen een 2-0-achterstand aan na treffers van Aron Dønnum en de Nederlander Thijs Dallinga. De Engelsen kwamen nog terug in de wedstrijd via een eigen doelpunt, maar Frank Magri herstelde drie minuten later de marge namens Toulouse. De 3-2 van Diogo Jota viel pas in de laatste minuut.
Liverpool gaat ondanks de nederlaag nog aan de leiding in de groep met 9 punten, 2 punten meer dan Toulouse. Het Belgische Union staat op 4 punten en LASK uit Oostenrijk heeft 3 punten.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
16 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
19 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.
22 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
1 dag geleden