Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp ziet Liverpool knullig verdedigen en weer verliezen

Trainer Klopp ziet Liverpool knullig verdedigen en weer verliezen

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp hoefde niet lang na te denken over de oorzaak van de nederlaag van zijn Liverpool tegen Everton (0-2). "We hebben gewoon knullig verdedigd", zei hij. "En die paar kansen die we kregen, hebben we niet afgemaakt."

De Braziliaanse aanvaller Richarlison van Everton profiteerde al in de derde minuut van slecht verdedigen van Ozan Kabak. Gylfi Sigurdsson benutte in de slotfase een strafschop, nadat Trent Alexander-Arnold de doorgebroken Dominic Calvert-Lewin onhandig ten val had gebracht.

Liverpool verloor de vierde thuiswedstrijd op rij in de Premier League. Dat was sinds 1923 al niet meer voorgekomen. Liverpool had de vorige 23 ontmoetingen met Everton niet verloren. De laatste nederlaag in de Merseyside-derby dateerde van 2010. "Deze nederlaag doet pijn van binnen", zei Klopp. "Maar we moeten alles rustig analyseren en bespreken. Daarna moeten we sterker terugkomen."

Blessures

De regerend kampioen moet inmiddels vrezen dat het naast rechtstreekse kwalificatie voor de Champions League gaat grijpen. De achterstand op Chelsea, de huidige nummer 4, is opgelopen tot 3 punten.

Liverpool mist nog steeds de geblesseerde verdedigers Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip en Fabinho. Aanvoerder Jordan Henderson moest zich al na 30 minuten laten vervangen. "Hij heeft een liesblessure", zei Klopp. "Het ziet er niet goed uit, maar we moeten de uitslag van een scan afwachten. Zo gaat het al het hele seizoen bij ons."

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

1 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

1 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

3 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

3 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

4 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

5 uur geleden