Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Klopp ziet Liverpool knullig verdedigen en weer verliezen

Trainer Klopp ziet Liverpool knullig verdedigen en weer verliezen

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp hoefde niet lang na te denken over de oorzaak van de nederlaag van zijn Liverpool tegen Everton (0-2). "We hebben gewoon knullig verdedigd", zei hij. "En die paar kansen die we kregen, hebben we niet afgemaakt."

De Braziliaanse aanvaller Richarlison van Everton profiteerde al in de derde minuut van slecht verdedigen van Ozan Kabak. Gylfi Sigurdsson benutte in de slotfase een strafschop, nadat Trent Alexander-Arnold de doorgebroken Dominic Calvert-Lewin onhandig ten val had gebracht.

Liverpool verloor de vierde thuiswedstrijd op rij in de Premier League. Dat was sinds 1923 al niet meer voorgekomen. Liverpool had de vorige 23 ontmoetingen met Everton niet verloren. De laatste nederlaag in de Merseyside-derby dateerde van 2010. "Deze nederlaag doet pijn van binnen", zei Klopp. "Maar we moeten alles rustig analyseren en bespreken. Daarna moeten we sterker terugkomen."

Blessures

De regerend kampioen moet inmiddels vrezen dat het naast rechtstreekse kwalificatie voor de Champions League gaat grijpen. De achterstand op Chelsea, de huidige nummer 4, is opgelopen tot 3 punten.

Liverpool mist nog steeds de geblesseerde verdedigers Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip en Fabinho. Aanvoerder Jordan Henderson moest zich al na 30 minuten laten vervangen. "Hij heeft een liesblessure", zei Klopp. "Het ziet er niet goed uit, maar we moeten de uitslag van een scan afwachten. Zo gaat het al het hele seizoen bij ons."

Meer uit Voetbal

Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

8 uur geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

14 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

17 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

18 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

19 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden